Home » Android » Google Kontakty od teraz dla wszystkich!

Google Kontakty od teraz dla wszystkich!

Do tej pory z Google Kontakty mogli korzystać posiadacze tylko określonej linii smartfonów. Na tej liście znalazły się Nexus i Pixel. Obecnie wszyscy posiadacze Androidamogą się cieszyć kontaktami autorstwa Google.

Aplikację powinni pobrać użytkownicy, którzy lubią ładne, zgrabne narzędzia, które faktycznie pomagają, a nie utrudniają funkcjonowanie. Synchronizacja kontaktów z przeglądarką jest przyjemnością, a w razie potrzeby działa także opcja skojarzenia z SIM.

Aby pobrać apkę, należy zainstalować Google Now Launcher, pobrać klawiaturę Gboard (i ustawić ją jako klawiaturę domyślną), a następnie zainstalować Kontakty i Wiadomości.

Do tej pory z Google Kontakty mogli korzystać posiadacze tylko określonej linii smartfonów. Na tej liście znalazły się Nexus i Pixel. Obecnie wszyscy posiadacze Androidamogą się cieszyć kontaktami autorstwa Google. Aplikację powinni pobrać użytkownicy, którzy lubią ładne, zgrabne narzędzia, które faktycznie pomagają, a nie utrudniają funkcjonowanie. Synchronizacja kontaktów z przeglądarką jest przyjemnością, a w razie potrzeby działa także …

Pomysł
Wykonanie
Przydatność

Przyda się!

Ocena Użytkowników: Oceń jak pierwszy!
93

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*