AndroidDarmowe

Glextor App Manager – do zarządzania aplikacjami

glextorJeśli chodzi o organizację czasu, pracy i wielu innych rzeczy, to na pewno każdy z nas zna osobę, która ma manię na tym punkcie. Organizatory czasu, rozbudowane plany, które i tak zazwyczaj nie pomagają. Dla tego typu osób jest właśnie Glextor App Manager.

W sumie ciężko znaleźć jakieś sensowne zastosowanie tej aplikacji. Teoretycznie rzecz biorąc służy ona do organizowania innych programów i pozwala ona nam na zdecydowanie łatwiejsze zarządzanie nimi. Brzmi to całkiem sensownie. Twórcy tłumaczą, że Glextor App Manager jest właściwie alternatywą dla systemowego zarządzania aplikacjami.

Niestety w praktyce sprawdza się to raczej słabo. Po uruchomili aplikacji widzimy listę wszystkich programów, które mamy zainstalowane na naszym smartfonie – bardzo podobnie jak we wbudowanym oprogramowaniu. Zostają one przyporządkowane do kategorii. Jeśli nie uda się to automatycznie możemy zrobić to ręcznie. Całość działania aplikacji opiera się na grupach. Możemy je tworzyć, nazywać, tworzyć skróty do nich na pulpicie, bądź korzystać z tych już wbudowanych.

Twórcy obiecują aktualizacje i sukcesywne dodawanie kolejnych funkcji. Na razie niestety wychodzi to niezbyt dobrze, ponieważ aplikację sprawdzam od miesiąca – nadal nie ma zmian prócz pojedynczych poprawek błędów, które widać choćby w changelogu w Google Play. No cóż, na razie czekajmy – może warto?

Bez oceny.

Za darmo w Google Play.

Tagi

Podobne

Close