Gry na iOSiOSPłatne

Gas Tycoon 3 – zdecydowanie warte kupienia

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem Gas Tycoon 3, trafiliście w idealnie miejsce. Jeśli do tej pory nie mieliście styczności z apką z tego wpisu, postaram się Was zachęcić do bliższego jej poznania. Już jakiś czas temu zafundowałam sobie produkcję od Aleksey Kalinin. Pomyślałam, że lepiej wydać pieniądze raz i cieszyć się prawie nieskończoną zabawą przez wiele tygodni, a nawet miesięcy.

Gas Tycoon 3 spotkacie się ze standardowym łączeniem elementów za pośrednictwem dróg, rur, oraz tym podobnych przedmiotów. Autor pomyślał, że każdy lubi co innego. Stworzył kilka wersji gry – w ustawieniach możemy zmienić skórkę na miejską (z drogami), Oil (z paliwem), Water World (z wodą), oraz wiele więcej. Podsumowując: dla każdego coś dobrego 😉

Dzięki 7 różnych skórkom, możemy zabawić się w hydraulika, budowlańca, dostawcę gazu, czy paliwa. Scenerie są różne. Bez straty leveli można między nimi lawirować. Jeżeli gaz Wam się znudzi, możecie go zamienić na wodę.

Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu gier, naszym zadaniem jest połączenie obiektów na planszy. Zajmijmy się paliwem. Każda stacja, jaką zobaczycie na ekranie, musi mieć dostęp do paliwa. Musicie w taki sposób przestawiać elementy instalacji, aby jak najszybciej znaleźć połączenie między stacją a dystrybutorem.

W dalszych levelach z pewnością spotkacie się z na przykład jednym dystrybutorem i kilkoma stacjami. Za pomocą rozgałęźników powinniście sobie poradzić. Czasem będziecie musieli spędzić dobre kilkanaście minut na zabawie, lecz satysfakcja jest bardzo duża.

Jeżeli utkniecie, skorzystajcie z 10 darmowych podpowiedzi, jakie autorzy przygotowali dla swoich graczy. Oczywiście system mikropłatności musi istnieć, więc każdy kolejny hint będzie już płatny. Moim zdaniem bezsensowne jest używanie ściąg – w końcu po to pobieramy grę, aby się z nią męczyć! 😉

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Możliwości

Polecamy!

Jeżeli lubicie wszystko, co kojarzy się z ,,pipe", powinniście być zachwyceni Gas Tycoon 3. W aplikacji znajdziecie aż 7 różnych skórek, dzięki czemu opanujecie dostarczanie energii, wody, oraz paliwa do różnych miejsc na świecie.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close