Aplikacje na iOSDarmoweiOS

Fotolab.co – drukowanie zdjęć ze smartfona

Jesteście fanami prawdziwych zdjęć na papierze? Świetnie się składa – ludzie, którzy mają w swoich domach fotografie w ramkach prawie już wyginęli. Na szczęście z myślą o tych, którzy jeszcze przetrwali przychodzi Fotolab.co – aplikacja studia Appvetica, która umożliwia drukowanie zdjęć pochodzących bezpośrednio z Iphona.

Jakiś czas temu poszukiwałam w Warszawie miejsca, w którym będę mogła wydrukować zdjęcia ze swojego jabłuszkowego urządzenia. Miałam z tym duży problem – w jednym punkcie poinformowano mnie, że istnieje możliwość druku najmniejszego formatu, a w innym, że w ogóle nie prowadzą tego typu usług. Zdjęcia mają być na karcie, bądź na pendrive.

Na szczęście odkryłam Fotolab.co – aplikację, która zajmuje się profesjonalnym wyrabianiem zdjęć prosto z Waszego smartfona. Do złożenia zamówienia wystarczy 20 sekund – wybieracie dane do dostawy, kompletujecie fotki z rolki aparatu, wybieracie preferowany rozmiar, a następnie sprawdzacie status zamówienia. Odbitki powinny przyjść do Was w ciągu 3 dni.

Jeżeli macie kod promocyjny (na przykład z fan page na Facebooku), możecie go wkleić, aby uzyskać zniżkę. Podstawowe ceny za zdjęcia to 0,69 zł (9×13 cm), oraz 0,99 zł (10×15 cm). Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać rozmiar 9×9.

fotolab

Kiedy już skompletujecie zamówienie, wysyłacie je do realizacji. W apce będziecie mogli na bieżąco sprawdzać status swojego zamówienia i przewidywany termin dostawy.

Aplikacja jest fenomenalna – prosta a jednocześnie bardzo przydatna. Każdy, kto lubi zdjęcia na papierze, powinien zaopatrzyć się w Fotolab.co. Będziecie mieć okazję na wywoływanie zdjęć, bez potrzeby przerzucania ich do komputera, a następnie na dysk przenośny. Wygoda!

Item not available.

 

Review Overview

Przydatność
Pomysł
Wygląd

Polecamy!

Fantastyczna aplikacja, która umożliwia drukowanie zdjęć bezpośrednio z Twojego jabłuszkowego smartfona.

Tagi

Podobne

1 thought on “Fotolab.co – drukowanie zdjęć ze smartfona”

  1. Bardzo dziękujemy za recenzję! Cały czas bardzo ciężko pracujemy aby ulepszać zarówno aplikację jak i dostępne rozmiary zdjęć 🙂
    Jeśli jest coś co możemy dla Was zrobić dajcie znać -> lab@fotolab.co

    pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close