DarmoweGry na iOSiOS

Football Heroes – futbolowa bijatyka

W grach sportowych chodzi o to, aby obrać odpowiednią taktykę i pokonywać kolejne drużyny w rozgrywkach ligowych. Football Heroes jest nieco inaczej – tutaj wprawdzie też musimy ustalić strategię gry, lecz gdy coś nam nie wyjdzie… możemy przywalić przeciwnikowi w nos i ruszyć dalej!

W Football Heroes naszym zadaniem jest odnosić zwycięstwa w rozgrywkach futbolowych. Zasady gry są niemal identyczne jak w grach o NFL – zdobywamy przyłożenia, kopiemy jajowatą piłkę do bramek i staramy się bronić przed atakami rywali. Różnica jest tylko taka, że każdy zawodnik ma punkty życia i pewne umiejętności pozwalające na brutalne rozprawianie się z przeciwnikami.

Autorzy produkcji przygotowali dla nas kilka trybów gry – większość z nich powstało z myślą o jednoosobowej rozgrywce, choć znalazło się też miejsce na multiplayer. Zadowoleni być więc powinni zarówno ci, co grają w pojedynkę, jak i ci, co nie widzą sensu, by sprawdzać swoje umiejętności w walce z komputerem.

Grając w Football Heroes nie tylko przychodzi nam zawodnikami uderzać pięściami czy kopać. Z biegiem czasu mamy szansę na odblokowanie kolejnych kart umiejętności, dzięki którym wygrywanie jest dużo łatwiejsze. Power-upów jest całkiem sporo – na nudę na pewno narzekać nie można.

Graficznie Football Heroes potrafi się podobać. Dźwiękowo też jest nie najgorzej. Czy zatem warto pobrać tę produkcję? Uważam, że tak. Szczególnie, że sama gra jest bezpłatna

Football Heroes do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close