AndroidGry na AndroidaGry na iOSiOSPłatne

Flockers – nowe dzieło twórców Wormsów

Flockers to najnowsza gra autorów znanych z między innymi takich dzieł, jak Wormsy. To chyba najlepsza zapowiedź, jaka tylko może być 🙂 Czy Flockers z owcami w rolach głównych dorówna poziomem robakom z popularnej produkcji? Coś mi się wydaje, że tak 🙂

Gra od Team 17 należy do gatunku zręcznościówek, w których warto używać mózgu. Jak już wspomniałam wyżej, głównymi bohaterkami tytułu są owieczki. Wśród nich znajdą się zarówno te białe, czarne, jak i inne (kościotrupy, kolorowe, ninja itp.). Celem gracza jest przeprowadzenie zwierząt w możliwie bezpiecznych warunkach do teleportu.

Oczywiście w aplikacji nie zabraknie przeszkód. Na szczęście dysponujemy całym arsenałem umiejętności owiec, których możemy używać na pojedynczych sztukach, bądź na całych zespołach.

Do pokonania jest na obecną chwilę około 60 poziomów, lecz nie zmienia to faktu, że autorzy z pewnością będą systematycznie aktualizować swoje dzieło. Plusem produkcji jest jej polska wersja językowa, dzięki której każdy, nawet najmłodszy gracz, czy nieporadny językowo osobnik będzie w stanie zrozumieć wszystkie zasady.

Za zarabiane w grze złote kłębki jesteśmy w stanie kupować nowe owce. Wszystkich rodzajów jest 18, więc jest w czym wybierać. Ceny zaczynają się od 250, a kończą na 8500. Plansza do gry jest tajemnicza i nie można z niej wiele wyczytać. Mogę powiedzieć jedynie tyle, że kolejne levele są dużo trudniejsze od poprzednich – trzeba zdecydowanie wykazać się szybkością i logicznym myśleniem, by w awansować chociażby z jedną gwiazdką.

Czy gra jest warta wydania na nią kilku złotych? W mojej opinii – tak. Uwielbiam tego typu produkcje, więc nawet nie zastanawiałam się nad odpowiedzią. Musicie jednak wiedzieć, że nie jest to zwykły runner, czy platformówka. To coś zdecydowanie bardziej zaawansowanego.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Review Overview

Wykonanie
Sterowanie
Grywalność

Super!

Skomplikowana, ciekawa i logicznie zagmatwana. To wszystko sprawia, że jest tak porywająca 😉

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close