DarmoweGry na iOSiOS

Flap Penguin – z górki na pazurki

Niech Was nazwa nie zmyli – Flap Penguin to nie jest kolejna gra z kategorii Flappy Bird (na szczęście). 5mina wydało produkcję, która nie jest jakaś specjalnie wymyślna, ale potrafi człowiekowi zająć dobry kwadrans. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to sposób sterowania, ale o nim będę marudzić poniżej.

Jeżeli szukacie czegoś na krótką chwilę, bądź macie maluchy lubiące czarno-białe zwierzaczki, możecie bez problemu pobierać. Nie wróżę produkcji zbyt dużych sukcesów, ale mam nadzieję, że chociaż część z Was będzie zainteresowana białym szaleństwem w wykonaniu pingwina.

Generalnie nasze zadanie polega na jak najdłuższym zjeżdżaniu  górskiego stoku. Pingwin kładzie się na brzuchu i oddaje w nasze ręce. Po drodze napotyka mnóstwo przeszkód, które skutecznie utrudniają ślizganie. Niektóre jest w stanie skonsumować, kolejne po prostu na chwilę go blokują, a jeszcze inne powodują natychmiastową śmierć.

I tak wśród przeszkód należy wyróżnić wielkie robale, drzewa, mniejsze, lub większe kamienie itp. Za pomocą power-upów zebranych podczas zabawy, bądź kupionych w sklepie dla gracza, jesteśmy w stanie oszukać trochę system, stając się nieśmiertelnymi, bądź niesamowicie szybkimi.

Za diamenciki zbierane na trasie możemy kupić 4 pingwiny, ulepszenia, bądź power-upy. Obeszło się bez mikropłatności, z czego jestem niesamowicie zadowolona.

Za pomocą GameCenter możemy rywalizować z graczami z całego świata, porównując swoje wyniki. Grafika może nie powala, ale jest całkiem przyjemna. Mam zarzuty co do sposobu sterowania. Czasem odnoszę wrażenie, że jest zbyt delikatne i zwierzak ucieka mi spod palca. Być może to tylko moje odczucia.

Item not available.

Review Overview

Grywalność kibelkowa
Wykonanie
Możliwości

Fajne!

Fajna gra zręcznościowa, której akcja toczy się na zasypanym śniegiem stoku. Naszym zadaniem jest sterowanie pingwinem, by pędząc na brzuchu nie zderzył się z żadną przeszkodą.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close