DarmoweGry na iOSiOS

Fishy Bits – pikselowa pirania atakuje

W Fishy Bits przychodzi nam wcielić się w rolę wirtualnej rybki z ostrymi zębiskami. Grając, przechodzimy proces ewoluowania naszej bohaterki i tym samym zdobywamy nowe umiejętności i gadżety dla postaci.

Jeżeli przepadacie za nowoczesnymi pikselowymi produkcjami, pobierajcie śmiało. Apka świetnie nadaje się do zabawy zarówno na krótkie jak i długie dystanse 😉

effe

Do odblokowania w apce mamy ponad 150 postaci. Nie jest to prosta sprawa, bowiem wiąże się z ciągłym ślęczeniem pod wodą i pokonywaniem wirtualnych przeszkód, lecz dla wytrwałych zawodników to fantastyczna opcja na motywowanie się do dalszej zabawy.

Gra jest tap-tapem, co oznacza, że poruszamy bohaterem poprzez cykliczne uderzanie w ekran. W tym przypadku cykliczność wcale nie jest taka oczywista. Głębiny są bowiem pełne przeszkód. Znajdziemy tam nie tylko inne stworzenia chcące nas pożreć, ale przede wszystkim ściany i ruchome figury, po zetknięciu z którymi po prostu przepadamy.

qefeq

Co jakiś czas zdobywamy złote monety. Odblokowujemy dzięki nim nowe skórki. I tak najważniejsze są dla nas inne rybki. Bez nich zabawa nie ma sensu. Im więcej bowiem małych istot pożremy, tym szybciej uda nam się zyskać kolejną klasę postaci. A o to właśnie w zabawie chodzi.

feqe

Graficznie jest całkiem przyjemnie – kolorowo i z pomysłem. Jeżeli aktualnie narzekacie na brzydką pogodę, ożywicie swój wzrok już po 10 minutach spędzonych w Fishy Bits 😉

Item not available.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność kibelkowa

Fajne!

Ciekawa, kolorowa i pikselowa. Wciągająca jak odkurzacz 🙂

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close