DarmoweGry na iOSiOS

Fishbowl Racer – świetna, ale zarazem bardzo trudna gierka

Czy potraficie w jednej grze sterować jednocześnie dwoma bohaterami? Przez bohaterów rozumiem rybkę, oraz szklaną kulę, która porusza się za swoją panią na specjalnym wózku. Fishbowl Racer to świetny sposób na oderwanie się od codziennych zajęć. Sprawdźcie swoją koordynację ruchową i nakarmcie wiecznie głodną rybę.

Kiedy zaczniecie swoją zabawę z Fishbowl Racer, będziecie zmuszeni do przestawienia się na dwa obiekty, którymi będziecie sterować. Kiedy dotkniecie prawej strony ekranu, wózek z kulą i rybką w środku będzie skakać przez przeszkody. Jeżeli nadarzy się okazja na schrupanie pysznych słodyczy, pacnijcie prawą stronę ekranu, aby ryba wyskoczyła z akwarium.

W momencie, w którym zwierzak będzie poza swoim miejscem zamieszkania, musicie zwracać uwagę na to, aby nie wpadła na jakiś kredens, bądź stół, który dziwnym trafem znalazł się akurat na torze jazdy.

Rybka ma ochotę na przekąski – możecie jej to umożliwić, poprzez wyrzucanie jej na półki, które obfitują w różne pyszności. Kolorowe, trójkątne obiekty są jadalne. Musicie jednak zwracać uwagę na to, aby bohaterka nie zderzyła się z niektórymi przedmiotami. Wśród nich znajdziecie ciężarki, twarde obiekty, oraz inne przeszkadzajki, które mogą pozbawić Waszą podopieczną życia.

Osobiście jestem zachwycona Fishbowl Racer. Gra jest trudna, lecz właśnie dzięki temu taka interesująca. Po kilku minutach z pewnością przyzwyczaicie się do manewrowania wózkiem i rybką. Dajcie znać, jaki wynik punktowy udało Wam się uzyskać 😉

icon
Fishbowl RacerDonut GamesGames4,99 złDownload

Review Overview

Pomysł
Grywalność
Sterowanie

Super!

Prowadź dwa obiekty w jednym czasie. Rybka lubi słodycze i poszukuje ich na półkach, a wózek ze szklaną kulą omija wszelkie przeszkadzajki, jakie stoją mu na drodze.

Tagi

Podobne

Close