DarmoweGry na iOSiOS

Fish Bubble Adventure Game – nudności gwarntowane

Ja rozumiem, że potrzeby graczy są coraz większe, ale to nie jest powód, aby wypuszczać produkcje typu Fish Bubble Adventure Game. Ta marna gra spowodowała u mnie mdłości już po pierwszych 5 sekundach gry. Jeżeli jesteście w ciąży, bądź ją u siebie podejrzewacie – omijajcie szerokim łukiem tą aplikację. Jeżeli nie jesteście w ciąży – proponuję to samo.

Cóż tu wiele mówić… Zadaniem gracza w opisywanej aplikacji jest unikanie bliskiego kontaktu z innymi podwodnymi stworkami. Na początku wybieramy jedną z czterech rybek, jaką będziemy się poruszać w wodzie. Płyniemy do góry. Nasze sterowanie ogranicza się jedynie do dotykania prawej, bądź lewej części ekranu. Przede wszystkim trzeba omijać wszystko, co płynie w naszą stronę. Szukamy wolnej przestrzeni i kierujemy w nią rybę.

Wspominałam o mdłościach, prawda? Wyobraźcie sobie, że bąbelki, które widzicie na obrazku wyżej bez przerwy się poruszają. My płyniemy w górę, a bąble w dół. W efekcie już po kilku sekundach zacznie Wam się kręcić w głowie. To akurat mogę zagwarantować, gdyż aplikację sprawdzałam z kolegami z redakcji – każdy miał identyczne objawy ,,pobąblowe”. Jeżeli chcecie uniknąć złego samopoczucia, omijajcie grę szerokim łukiem.

Pobierz Fish Bubble Adventure Game za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 1/10.

Tagi

Podobne

Close