AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

FIFA 15 Ultimate Team – i każda kobieta będzie wiedziała, co to spalony

Wszyscy chyba czekaliśmy na FIFA 15 Ultimate Team. Mam nadzieję, że po lekturze tego wpisu, nawet najbardziej zagorzałe przeciwniczki piłki nożnej zmienią zdanie o tej dyscyplinie sportu. Studio Electronic Arts postarało się o to, by produkcja jego autorstwa była wyjątkowa. Nie da się temu zaprzeczyć. FIFA 15 Ultimate Team to majstersztyk pod każdym względem.

W grze możemy wybrać jeden z kilku trybów gry: zawody, quick match, oraz coś takiego, jak match of the week. Każda opcja zawiera odmienne misje i sposoby dążenia do ich wykonania.

Na start dostajemy od autorów paczki z kartami zawodników. Nasz wybór ogranicza się do zadecydowania o narodowości graczy. Nie możemy zajrzeć do środka, by podejrzeć oferowanych nam piłkarzy. Z czasem możemy dokupować sobie ludzi za wirtualne, bądź prawdziwe pieniądze. Trzeba przyznać, że system mikropłatności w grze jest dość mocno rozwinięty, przez co można albo szybko się zniechęcić, albo zbankrutować w ciągu jednej nocy.

Jeżeli chodzi o sterowanie, to jest ono w FIFA 15 Ultimate Team bardzo wygodne (wbrew temu, co piszą niektórzy). Piłkarzem poruszamy się na murawie przy pomocy joisticka z lewej strony wyświetlacza, oraz dzięki kilku przyciskom podania, sprintu, czy strzału. Powiedziałabym, że operowanie jest bardzo intuicyjne i po prostu wygodne.

Na wielki plus wpływa świetna oprawa audiowizualna. Duże wrażenie zrobiła na mnie oprawa audio. Ta jest połączeniem latynoskich rytmów z nowoczesnym wokalem. Graficznie nie mogę się do niczego doczepić. Nic, tylko polecać.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

Review Overview

Wykonanie
Sterowanie
Możliwości bez mikropłatności

Super

Bardzo dobra pod każdym względem mobilna produkcja, która sprawi, że nawet kobiety pokochają piłkę nożną

Tagi

Podobne

Close