AndroidDarmoweiOSWindows Phone

Feed Me Oil – nakarm smocze paszcze olejowymi ściekami

Feed Me Oil to gra dostępna na wszystkie smartfonowe platformy. Jedynie w Google Play znajdziemy produkcję za darmo – iOS, oraz Windows Phone oferują apkę od Chillingo za trochę ponad 3 złote. Już na początku wtrącę, że zapłaciłabym i 13 złotych, gdyby było trzeba 🙂 Polecam! Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące akcji.

Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że gra nadaje się dla dzieci – kolorowe, bajkowe wręcz zwierzaki prezentują się niezwykle słodko na ekranie smartfona. Obawiam się, że maluchy mogą nie podołać zadaniom przygotowanym przez Chillingo. Trzeba sporo pokombinować, by wybrnąć z czasem bardzo trudnej sytuacji.

Zacznijmy jednak od fabuły. Pewnego dnia pękła główna rura transportująca trujący olej. By zapobiec zakażeniu środowiska, różnego rodzaju górki i dołki postanowiły się zbratać i pochłonąć nadmiar substancji. W ten oto sposób go gry wkroczyliśmy my – osoby odpowiedzialne za odpowiednie ustawienie urządzeń dzięki którym niebezpieczna ilość cieczy zostanie zutylizowana w zbiornikach.

Za pomocą własnych palców i odrobiny wyobraźni, ustawiamy na planszy różnego rodzaju przedmioty, które po zetknięciu z olejem, skierują go w odpowiednie miejsce. Jeżeli nie uda nam się napełnić zbiorników do określonej wysokości – przegrywamy. Maksymalnie za każdy poziom można uzyskać 3 gwiazdki. Im mniej zużytych obiektów i więcej napełnionych naczyń, tym większe szanse na wygraną.

Wszystkich poziomów w produkcji jest ponad 80. Spotkamy się z w nich z takimi pomocami jak: belki, wiatraczki elektryczne oraz drewniane, magnesy, a także inne.

Jeżeli posiadacie telefony z systemem Windows Phone, przed zakupem możecie wypróbować aplikację za darmo, by sprawdzić czy gra Wam odpowiada. Jeżeli chodzi o mnie – pobrałam i zabieram na zawsze. Taka gratka rzadko się zdarza.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź Windows Marketplace.

icon
Feed Me OilAlexander IlinGames8,99 złDownload

Review Overview

Pomysł
Sterowanie
Możliwości

Polecamy!

Ta gra to fantastyczny sposób na miłe spędzenie każdego wieczoru. Rozwija logiczne myślenie i wprawia w dobry nastrój.

Tagi

Podobne

Close