AndroidGry na AndroidaPłatne

Factory balls – fabryka niezwkłych piłek

Factory Balls to gra, w której będziecie musieli wysilić swoją mózgownicę do granic wytrzymałości. Zadanie gracza jest teoretycznie proste – wystarczy pokolorować jednolite piłki w taki sposób, aby odpowiadały wzorcowi, który znajduje się na opakowaniu, w które owa piłka zostanie zapakowana i wysłana do odbiorcy. Do dyspozycji graczy zostały oddane narzędzia, które umożliwią wymalowanie okrągłych przedmiotów w odpowiedni sposób.

Aby stworzyć dzieło doskonałe, należy się porządnie napracować. Czasem proste przedmioty mogą zastąpić taśmę klejącą, którą oklejamy piłkę, w celu domalowania detali. W tym przypadku będziemy musieli pocieszyć się kaskiem, koszem na śmieci, narzędziami rodem z garażu, oraz całą masą kolorów. Przejście jednego levelu może potrwać sporo czasu, jeżeli jesteście początkującymi. Z czasem nabierzecie wprawy i będziecie wiedzieć, że kwiaty na piłce wymagają najpierw zasiania na niej ziarenek, a następnie podlewania.

Do przejścia w Factory Balls są 44 poziomy. Standardowo – na początku zostaniecie wprowadzeni w temat i nauczeni podstawowych sztuczek. Z czasem okaże się, że same sztuczki nie pomogą. Będziecie musieli mocno kombinować, aby pomalować piłkę w określone wzory – często bardzo skomplikowane. Szata graficzna aplikacji jest bardzo ładna – prosta i przyjemna dla oka. Warto wydać kilka złotych na porządną gierkę, niż gnić przy hot gniotach za free. Polecam.

Pobierz Factory Balls za 4,14 zł. w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Tagi

Podobne

Close