Aplikacje na iOSDarmoweiOS

Face Switch – zamienimy się kawałkiem twarzy?

Produkcji zmieniających twarzy jest na rynku bardzo dużo. Prezentowaliśmy Wam jakiś czas temu apki, w których możecie się postarzyć, wygolić głowę na łyso, dodać dwa podbródki, albo zamienić się w wampira. W tym wpisie znajdziecie coś lepszego! Face Switch to narzędzie, dzięki któremu będziecie mogli na własnej twarzy stworzyć kilka różnych postaci.

Jedynie część Waszego wyglądu zostanie włączona do obrazka. Co powiecie na hipisa, który poza długimi włosami, brodą i wąsami, będzie miał jedno oko pochodzące od Was? A może wolicie dorobić sobie jego bujne owłosienie? Kombinujcie i dzielcie się z innymi swoim dziełem.

Wybieracie zdjęcie z galerii, bądź robicie je swoim aparatem. Jeżeli nie potraficie obsłużyć się programem w przypadku własnego zdjęcia, spróbujcie swoich sił na pokazówce. Pomieszajcie hipisa z przerażoną babcią – to, co otrzymacie, będzie mieszanką wybuchową.

W programie znajdziecie różnego rodzaju pędzle. Możecie zmieniać ich wielkość i przezroczystość. Dysponujecie również gumką, która usuwa popełnione błędy. Cała zabawa polega na przeciąganiu palcem po ekranie w miejscach, w których chcecie zmodyfikować twarze. Im więcej będziecie ,,machać”, tym większa powierzchnia zostanie zmieniona.

Zabawa nie ogranicza się do samej zmiany wizerunku. Swoim dziełem (z małym dodatkiem własnej twarzy), możecie podzielić się w aplikacji. Jest to swego rodzaju portal, na którym ludzie udostępniają zrobione przez siebie wizerunki. W każdym z nich znajdziecie cząstkę właściciela. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście mogli dołączyć do szanownego grona 😉

Jeżeli macie ochotę, możecie podzielić się fotką ze znajomymi z Facebooka, Twittera, czy maila. Z pewnością będą zdziwieni Waszą metamorfozą. Apka świetnie sprawdza się na imprezach, kiedy chcecie komuś wywinąć dobry kawał.

Aplikacja Radosława Winklera  ma ładny interfejs i działa sprawnie. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to pasek edycji na dole ekranu. Czasem dzieje się tak, ze po prostu znika i ciężko jest go przywrócić. Walenie kilkanaście razy w ekran zwykle pomaga.

icon
Face Switch - Swap & MixRadoslaw WinklerPhoto & Video8,99 złDownload

Review Overview

Pomysł
Wygląd
Możliwości

Polecamy

Zabawna aplikacja, która umożliwia użytkownikowi zmianę swojego wizerunku. Bawcie się, miksujcie, a rezultatem dzielcie się ze znajomymi.

Tagi

Podobne

Close