AndroidDarmoweGry na Androida

Escape The Titanic – zdążysz uciec, zanim będzie za późno?

Nikomu nie trzeba przedstawiać Titanica. Każdy powinien wiedzieć, że zatonięcie tego statku po zderzeniu z górą lodową pochłonęło tysiące ofiar. Będziecie w stanie wykazać się sprytem i przebiegłością, aby zdążyć opuścić statek na czas? Sprawdźcie się w Escape The Titanic.

Gra jest odwzorowaniem filmu. Wiele scen, które zobaczycie w aplikacji, będziecie z pewnością kojarzyć. Pierwszym widokiem są małe góry lodowe, do których zbliża się statek, chwilę później na pokładzie zaczynamy odczuwać uderzenia. Już wiemy, że odliczanie się zaczęło.

Gracz w opisywanej aplikacji musi wysilić swoją głowę. Ma szansę na przestawianie pojedynczych osób, aby przebić się do odpowiedniego wyjścia. Niestety podczas naszej podróży okaże się, że nie wszystko działa jak należy i jest tak proste, na jakie wygląda. Kiedy dotrzemy do pierwszej zagadki, będziemy musieli otworzyć drzwi, które są zablokowane specjalnym kołem – tylko odpowiednia kombinacja obrotów umożliwi wejście.

Kiedy dostaniemy się pod pokład, będziemy musieli rozwiązywać kolejne i kolejne zagadki. Z pewnością spotkacie się z pomieszanymi kablami, koniecznością zarzucenia liny na hak, bądź wspinania się po niebezpiecznej drabinie. W każdej chwili możecie użyć pomocy, dzięki której uzyskacie informację o kierunku,w  którym należy iść, bądź instrukcje dotyczące danej zagadki.

Fani tego typu aplikacji z pewnością będą zachwyceni. Ja do nich należę, więc ciężko o obiektywną opinię. Jeżeli ktoś nie przepada za produkcjami, w których co chwile trzeba wysilać głowę i kombinować nad rozwiązaniem, może sobie odpuścić. Fanów zapraszam.

Pobierz Escape The Titanic za darmo w Google Play.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Super

Pomysłowa gra, w której przyjdzie Wam udowodnić, że bylibyście w stanie uratować się z tonącego Titanica.

Tagi

Podobne

Close