AndroidGry na AndroidaPłatne

EPOCH – postapokaliptyczna wojna robotów

Zastanawialiście się już kiedyś nad tym, jak to będzie, kiedy ludzkość nie zdoła przetrwać jakiegoś kataklizmu na skalę globalną? Jeżeli tak, z pewnością zainteresuje Was osadzona w postapokaliptycznym świecie strzelanka o nazwie EPOCH, której dotyczy ten wpis.

W grze EPOCH wcielamy się w postać robota, który po zagładzie ludzkości toczy wojnę ze swoimi kolegami po fachu. Jak się zapewne domyślacie, nie sposób znaleźć w ten produkcji tradycyjnego pistoletu czy karabinu. Można natomiast wypróbować, jak to jest mieć w ręku laserową, niezawodną broń.

Produkcja z tego wpisu oferuje nam kampanię, w której do przejścia mamy kilkanaście misji. W każdej z nich naszym głównym zadaniem jest niszczenie znajdujących się wokół wrogów. Oczywiście, z biegiem czasu dostajemy szansę na ulepszenie naszego wyposażenia wojennego, które pomaga nam jeszcze efektywniej rozprawiać się z nieprzyjaciółmi. Niestety, tryb Single Player jest dość krótki, a wirtualny sklep faworyzuje osoby gotowe wydać na gadżety w grze prawdziwe pieniądze.

Najważniejszą zaletą EPOCH wydaje się być oprawa audiowizualna. Graficznie produkcja wygląda naprawdę niesamowicie. Postapokaliptyczny świat wygląda niezwykle realnie, natomiast dźwięki towarzyszące rozgrywce pozwalają nam wczuć się w klimat strzelanki, a przy dobrych słuchawkach… nawet zapomnieć o otaczającym nas świecie.

EPOCH kosztuje obecnie nieco ponad 8 złotych. Jeżeli lubicie przede wszystkim dobrze wyglądające gry, zabierajcie się za pobieranie. Jeśli natomiast szukacie czegoś na dłużej, warto poszperać po Appsblogu 😉

EPOCH do pobrania za 8,77 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

Tagi

Podobne

Close