DarmoweGry na iOSiOS

Drop the Chicken – pomóż kurczakowi dotrzeć do domku

Drop the Chicken to gra, która powinna zainteresować każdego, kto czuje potrzebę, by pomóc jakiemuś zwierzaczkowi, a jednocześnie nie boi się pogłówkować nad smartfonem. Jeżeli ciekawi jesteście, co dokładnie oferuje wspomniana produkcja – przeczytajcie ten wpis.

W grze Drop the Chicken stoi przed nami jedno, stosunkowo proste zadanie. Otóż musimy naszego przyjaciela, kurczaka, zaprowadzić do domku, w tym przypadku gniazda. Aby to uczynić nie będziemy jednak sterować bezpośrednio zwierzakiem, omijać przeszkód i pokonywać wrogów. Musimy natomiast nieźle pokombinować i poprzestawiać elementy planszy tak, by po pierwsze – stworzonko dotarło do swojego domku, a po drugie – zebrało wszystko, co się da w danym levelu.

Elementów planszy jest sporo. Mamy bomby, które – jak to one – wybuchają, balony powodujące, że kurczak lata, a także poruszające się, niczym taśma sklepowa, platformy. Oczywiście, na swój sposób każdy ze wspomnianych przedmiotów pozwala nam wykonać zadanie. Trzeba tylko wiedzieć, jak i kiedy go użyć.

Autorzy Drop the Chicken przygotowali dla nas aż 80 poziomów, które podzielone zostały na pięć światów. W trakcie gry można znaleźć także ukryte plansze, dzięki którym zabawa z ratowaniem kurczaka trwa jeszcze dłużej!

Jeśli chodzi o grafikę i dźwięki, wszystko w Drop the Chicken jest w jak najlepszym porządku. Sama gra przypomina swoim wyglądem znane Cut the Rope. Chyba lepszego komplementu dać nie można, prawda? 😉

Drop the Chicken do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tagi

Podobne

Close