DarmoweGry na iOSiOS

DrawQuest – dzienna porcja malowania

DrawQuest to program do malowania, w którym codziennie mamy do wykonania określone zadania. Podczas zabawy zbieramy monety, za które następnie możemy kupować nowe kolory. Twitter i Facebook są polecanymi portalami, przez które łączymy się ze znajomymi i wspólnie powiększamy rysunkowe imperium.

Cała frajda w opisywanym programie polega za zabawie ze znajomymi za pomocą na przykład Facebooka. Zapraszamy swoich najlepszych kolegów z klasy i wspólnie rysujemy. Możemy wykazywać się kreatywnością na tym samym obrazku, bądź na innych. Każdy posiadacz DrawQuest sam może stworzyć bohatera, którym podzieli się później ze znajomkami. Aplikacja charakteryzuje się prostymi funkcjami – jak widzicie na zdjęciu, pasek dolny cały wyposażony jest w przedmioty, które przydają się do malowania.

Zarabianie pieniędzy jest dodatkowym plusem apki, gdyż najmłodsi mogą uczyć się gospodarowania złotymi monetami. Jeżeli chcą zebrać na droższe ulepszenie, będą musieli trochę pozbierać.  Program najlepiej sprawdza się w rączkach dzieci, gdyż cały interfejs produkcji jest kolorowy i zachęcający do ciągłej zabawy. Dodatkowo oddając urządzenie w ręce maluchów jesteśmy pewni, że nie ,,dopłacimy do interesu”, gdyż brak w programie mikropłatności. Ja osobiście szczerze polecam DrawQuest. Jest to z pewnością lepsze rozwiązanie, niż gry, w których dzieciaki uczą się zabijania.

Pobierz DrawQuest za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Tagi

Podobne

Close