DarmoweGry na iOSiOS

Drawnimal – każde dziecko mieć to powinno!!!

Kto by pomyślał, że tak banalny pomysł, jak ten zastosowany w Drawnimal osiągnie tak wielki sukces! Autorzy aplikacji są dosłownie moimi mistrzami. Stworzyli aplikację dla dzieci, która po prostu mnie zachwyciła.

Do korzystania z narzędzia potrzebna będzie … kartka papieru, bądź jakikolwiek płaski przedmiot, po którym można spokojnie rysować. Przydadzą się jeszcze kredki i dobry mazak. iPhone’a, bądź iPad’ kładziemy na samym środku powierzchni i bierzemy się do dzieła, czytając instrukcje na wyświetlaczu.

W aplikacji znajdziemy zwierzaki, które odpowiadają wszystkim literom alfabetu. Co prawda ich nazwy są w języku angielskim, ale w niczym to zupełnie nie przeszkadza. Przeciągając palcem po literach, możemy odsłuchiwać ich wymowę, oraz zabierać się za rysowanie wybranego kształtu.

W przypadku słonia widocznego na screenie powyżej, zadaniem dziecka jest namalowanie na kartce dokładnie takie wzoru, jak wskazany przez autorów. Takie odwzorowanie zapewni świetne połączenie tego, co na kartce, z tym, co na ekranie.

W momencie dotknięcia ekranu, postać się porusza, wydając zabawne dźwięki i robiąc często komiczne miny. Twórcy dodatkowo odczytują angielską nazwę zwierzęcia, co bardzo pomaga w zapamiętaniu. Zwierzaków w aplikacji jest tyle, ile liter w angielskim alfabecie. Można bawić się do oporu.

Studio Yatatoy zadbało o to, by małe szkraby nie nabiły rodzicom zbyt dużego rachunku. By przejść do strefy rodzica, należy wykonać gest opisany dokładnie na wyświetlaczu. Jeżeli nasze pociechy nie są zbyt cwane, powinniśmy w ten sposób uchronić się przed niechcianymi wydatkami.

Oprawa aplikacji jest po prostu rewelacyjna. Idealnie łączy się z kartką papieru i rozwiniętą wyobraźnią dziecka. Polecam apkę wszystkim, którzy szukają czegoś sprawdzonego i ciekawego dla swojego malca. Gra jest obecnie na przecenie, więc warto jak najszybciej pokusić się o jej pobranie.

icon
DRAWNIMAL by YATATOYYATATOY OyEducation8,99 złDownload

Review Overview

Pomysł
Przystosowanie dla dzieci
Grywalność

Polecamy!

Jeżeli Twój malec ma obecnie fazę na rysowanie, koniecznie musisz sprawić mu Drawnimal. Połączenie klasyki z nowoczesnością!

Tagi

Podobne

Close