AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOSPłatne

Dr. Panda’s Home – fantastyczna aplikacja dla dzieci

Użytkownicy jabłuszkowych urządzeń kolejny już raz mają okazję na wypróbowanie dotychczas płatnej aplikacji zupełnie za darmo. Dr. Panda’s Home w Google Play kosztuje prawie 10 złotych. Zastanawiacie się, czy warto wydać dychę na aplikację dla dziecka? W tym wpisie dowiecie się wszystkiego!

Głównymi bohaterami aplikacji są zabawne zwierzątka – słoń, świnka i lisek. Postaci mają do wykonania różne domowe zadania, rozpoczynając od prania, układania ubrań w szafkach, mycia okien, kończąc na przygotowywaniu posiłków. Oczywiście bez naszej pomocy się nie obędzie. O tym jednak za chwilę.

Ważnym punktem aplikacji jest świnka skarbonka. To własnie w niej zbieramy oszczędności. Za trzy wykonane zadania otrzymujemy 1 złotego pieniążka, którego własnoręcznie kierujemy do skarbonki. Jeżeli uda nam się zebrać odpowiednią kwotę, będziemy mogli w wirtualnym sklepie kupić sobie dodatkowe zabawki. Ceny zaczynają się od 2 złotych monet. Im droższa zabawka, tym więcej możliwości z nią związanych. Świetny sposób na nauczenie dziecka wartości pieniądza.

By kupić sobie porządną zabawkę, maluch musi odkładać. Monetę dostajemy za wykonanie trzech wyznaczonych zadań (przykładowo: umycie okien, posegregowanie prania i zrobienie śniadania). Kiedy wszystko będzie zrobione jak należy, pierwszy pieniążek ląduje w śwince. Chcąc kupić zabawkę za 7 monet, należy wykonać łącznie 21 zadań – może to niemało, ale zdecydowanie warto.

Oprawa audiowizualna aplikacji jest bardzo przyjemna. Zdecydowanie warto wydać nawet dychę na produkcję studia TribePlay – to nie tylko inwestycja w zajęcie dziecka, ale także jego naukę. Szczerze polecam! Użytkowników jabłuszkowych sprzętów zachęcam do szybkiego decydowania się na pobranie apki – promocja jest ograniczona w czasie.

Pobierz w AppStore(banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Dr. Panda HomeDr. Panda LtdEducation13,99 złDownload

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Możliwości

Polecamy!

Świetna aplikacja dla najmłodszych, dzięki której maluchy nauczą się podstawowych domowych prac, oraz poznają wartość pieniądza.

Tagi

Podobne

Close