DarmoweGry na iOSiOS

Downfall – walcz z tysiącami graczy online!

Jeżeli przepadacie za grami, w których walczycie z prawdziwymi przeciwnikami, z pewnością zainteresuje Was Downfall – produkcja strategiczna od studia Playlore. Poza starciami, będziecie musieli uzbroić swoją bazę w najlepsze dostępne sprzęty. Gra niedawno ujrzała światło dzienne w AppStore, więc dajcie jej szansę 😉

Opisywana gra to połączenie strategii, gry akcji, oraz przygodówki. Jeżeli lubicie ślęczeć nad telefonem przez długi czas, szczerze polecam apkę z tego wpisu.

Podczas gry będziecie rywalizować z innymi graczami. Daje Wam to szansę na zabłyśnięcie w międzynarodowych rankingach. Zaczynacie od zera, lecz z czasem stajecie się potęgą. Jeżeli tylko sprawnie będziecie zarządzać swoją jednostką, wróżę Wam wielki sukces!

Zaczynamy od budowania i ulepszania różnego rodzaju konstrukcji w mieście. Zależy nam na kompleksowości, więc zajmujemy się zarówno miejscami do produkowania żywności, jak również do szkolenia ludzi. Dobrze wyszkoleni żołnierze są podstawą w walce o zwycięstwo.

W grze będziecie mieć okazję na atakowanie wybranych przeciwników. Aby tego dokonać, musicie mieć porządny arsenał broni. Za każdą wykonaną misję otrzymujecie wynagrodzenie. Nie są to tylko pieniądze czy sztabki złota. Często będziecie spotykać się z takimi fantami, jak olej, czy jedzenie. Autorzy wymyślili dzienne i tygodniowe zadania, za które dostajecie porządny zastrzyk pieniędzy. Jest to świetny sposób na zachęcenie graczy do dalszej zabawy.

Graficznie Downfall prezentuje się wyjątkowo dobrze. Twórcy zadbali o każdy szczegół. Menu jest przejrzyste i nowoczesne. Sama plansza jest ogromna, więc możecie w niej spędzać długie godziny, budując i ulepszając poszczególne budynki. Dźwiękowo oczywiście też jest świetnie – czujecie się jak prawdziwi przełożeni – co jakiś czas otrzymujecie wiadomości telefoniczne z raportami swoich podwładnych, oraz kolejnymi misjami do wykonania. Polecam!

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Możliwości

Fajne!

Bardzo dobra gra strategiczna, w której rozbudowujemy swoją wojskową bazę. Dzięki możliwości zabawy online, mamy okazję na walkę z przeciwnikami z całego świata.

Tagi

Podobne

Close