AndroidDarmoweGry na Androida

Dino Assault – dinozaury chcą się dorwać do jabłek, pozwolisz na to?!

Dinozaury uwielbiały jeść jabłka. Tak przynajmniej twierdzą autorzy gry  Dino Assault. Jeśli chcecie wiedzieć, jak z wielkimi głodomorami radzili sobie nasi dawni przodkowie, możecie zrobić to we wspomnianej wcześniej produkcji, o której napiszemy więcej w tym wpisie.

W Dino Assault wcielamy się w postać dowódcy wspominanych już jaskiniowców. Nasze zadanie jest proste – musimy zrobić wszystko, by głodne dinozaury nie dostały się do jabłoni. Robimy to w sposób taki, jak w każdej grze typu tower defense. Budujemy więc wszelkiego rodzaju pułapki na naszych wrogów, a następnie modlimy się o to, by nasza taktyka zdała egzamin praktyczny.

Na samym początku nie mamy do dyspozycji zbyt wiele narzędzi obronnych. Również dinozaury z początku do najgroźniejszych nie należą. Z biegiem czasu robi się jednak coraz trudniej. Na szczęście na ponad 20 typów dinozaurów autorzy Dino Assault przygotowali blisko 30 wież do zbudowania. Na brak możliwości obrony narzekać więc nie powinniście.

Poza sporą ilością przeciwników i systemów defensywnych, opisywana gra oferuje bardzo dużo ulepszeń dla naszych żołnierzy oraz wszelkiego rodzaju umiejętności specjalnych. Osoby, które lubią bardziej rozbudowane produkcje raczej w Dino Assault nudzić się nie będą.

Oprawa audiowizualna jest jednym z atutów Dino Assault. Apka od samego początku prezentuje się bardzo dobrze, a dźwięki towarzyszące rozgrywce w niej są niezwykle miłe dla ucha. Nic tylko pobierać i bronić się przed dinozaurami! 🙂

Dino Assault do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tagi

Podobne

Close