Gry na iOSiOSPłatne

Diamentowa rocznica Elżbiety II okazją do udanych mobilnych zakupów

Na Wyspach Brytyjskich trwają od jakiegoś czasu przygotowania do wyjątkowego święta dla Anglików, diamentowej rocznicy królowej Elżbiety II. Mimo że nikt z nas, Polaków, raczej nie będzie dni od 2 czerwca do 5 czerwca traktował jakoś specjalnie, w AppStore pojawiła się właśnie kolejna wyprzedaż, dzięki której niektórzy z Was będą mogli zrobić udane zakupy i tym samym oddać hołd królowej.  Jeżeli jesteście zainteresowani tym, jakie tytuły zostały przecenione, zachęcamy Was do zapoznania się z treścią tego wpisu.

Deweloperzy z AppStore znani są z tego, że lubią tworzyć różnego rodzaju promocje z okazji ważnych wydarzeń dla danych krajów. Dosłownie kilka dni temu informowaliśmy Was o wyprzedaży zorganizowanej z myślą o amerykańskim Dniu Pamięci, a teraz znów mamy okazję pisać dla Was o wyjątkowych okazjach cenowych, tym razem szczególnie ważnych dla Brytyjczyków obchodzących diamentową rocznicę swojej królowej.

Obchody niezwykle ważnego jubileuszu Elżbiety II mają rozpocząć się na Wyspach 2 czerwca i potrwać trzy dni. Anglicy już od dobrego miesiąca mają okazję kupić w sklepach z pamiątkami różne gadżety związane z królową – talerzyki, kubki, kieliszki do szampana, a nawet specjalne kalendarze ścienne.

Klienci AppStore natomiast okazję na dokonanie udanego zakupu mają dopiero od wczoraj, lecz nie zmienia to faktu, że opisywana przez nas w tym wpisie wyprzedaż mobilna i tak jest godna uwagi. A wszystko to dlatego, że w trakcie jej trwania można kupić po wyjątkowo niskiej cenie trzy megahity od studia Team 17 – Worms, Worms 2: Armageddon oraz Worms: Crazy Golf. Sami przyznacie, że nieskorzystanie z możliwości kupienia gry z walecznymi robaczkami za niecałego dolara, to po prostu grzech dla szanującego się gracza.

Oczywiście, poza wersjami na iPhone’a, przecenione zostały także aplikacje stworzone z myślą o użytkownikach iPadów: Worms: Crazy Golf HD, Worms 2: Armageddon, Worms HD.

Jeżeli w trakcie „buszowania” po AppStore natraficie na jeszcze inne ciekawe promocje, dajcie znać AppsBlogowi – oraz, oczywiście, jego Czytelnikom – w komentarzach do tego wpisu.

Tagi

Podobne

Close