Gry na iOSiOSPłatne

DEVICE 6 – czytaj, myśl i rozwiąż zagadkę!

Jeżeli język angielski nie sprawia Wam większych problemów, a dodatkowo lubicie spędzać czas, czytając książki na swoich iPadach, nie powinniście przejść obojętnie obok produkcji o nazwie DEVICE 6, która jest bohaterką tego wpisu.

Najważniejszą postacią DEVICE 6 jest Anna, która budzi się pewnego dnia w zamku na nieznanej jej wyspie. Bohaterka nie wie, dlaczego się tam znajduje, ani jak w ogóle tam trafiła. Naszym celem jest pomóc jej rozwikłać tę zagadkę. „Akcja” tej gry detektywistycznej nie odbywa się jednak w formie przygodówki typu point-and-click, a… książki elektronicznej z nowoczesnymi elementami.

Każdy tekst zamieszczony w opisywanej produkcji posiada odpowiedni do opisywanej sytuacji obrazek, dźwięk i tak dalej. Dzięki temu jeszcze bardziej wczuwamy się w czytaną historię, a dodatkowo… możemy znaleźć coś niezwykłego, co pomoże nam rozwikłać zagadkę – a oto przecież tutaj chodzi!

DEVICE 6 początkowo nie wydawało mi się czymś szczególnym. Dopiero jednak po kilku minutach spędzonych z aplikacją, wiem, że jest to coś godnego polecenia. Muszę przyznać, że już dawno nie spędziłem tak miło czasu, czytając swego rodzaju kryminał na iPadzie. Wszystko to nie tylko dzięki ciekawej i intrygującej historii, lecz także ładnie stworzonej oprawie wizualnej, która robi wrażenie niemal od samego początku.

DEVICE 6 nie jest tanią produkcją. W AppStore trzeba zapłacić za nią prawie cztery dolary. Czy warto? Jeżeli umiecie angielski na tyle, by wycisnąć wszystkie soki z tej historii, zdecydowanie tak!

DEVICE 6 do pobrania za $3,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tagi

Podobne

Close