AndroidDarmoweGry na Androida

Destroy the World – na ratunek Ziemi!

Na pewno mieliście już niejednokrotnie okazję, by pograć w grę, gdzie głównym zadaniem jest ratowanie świata przed zagładą. Nie wydaje mi się jednak, byście kiedykolwiek bronili Ziemi w taki sposób, jak robi się to w Destroy the World.

earth2

W Destroy the World musimy – jak wspomniałem we wstępie – ratować świat przed zagładą. Tym razem na naszą planetę nie napadają kosmici, zombie żądne krwi czy mściwe i mordercze roboty. Opisywana produkcja daje nam szansę zmierzyć się z lecącymi w kierunku Ziemi obiektami astronomicznymi. Fani bardziej realistycznych produkcji powinni więc być zadowoleni.

Destroy the World daje nam szansę pokierowania nowoczesnym systemem odbijającym asteroidy i inne tego typu „przypadki”. Na nasze nieszczęście, system ów działa tylko na kawałku planety. Trzeba zatem dobrze zastanowić się nad tym, gdzie w danym momencie umieścić naszą broń. W przeciwnym razie, zginą miliony ludzi.

earth1

Gra z tego wpisu oferuje nam dwa tryby gry. W Endless Mode długość gry zależy tylko i wyłącznie od tego, jak długo będziemy w stanie się bronić. W Time Mode staramy się bić własne rekordy czasowe.

Audiowizualnie Destroy the World nie można nazwać nawet grą ze średniej półki. Uważam jednak, że zabawa w ratowanie Ziemi przed zagładą jest świetnym sposobem na chwilową nudę!

Destroy the World do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close