DarmoweGry na iOSiOS

Demolition Master – zrób prawdziwą demolkę!

Demolition Master to kolejna produkcja, w której zadaniem gracza jest niszczenie różnego rodzaju konstrukcji. Studio AppMania zadbało o to, aby użytkownicy mogli cieszyć się demolką przez długie godziny. Powstało 9 lokalizacji na Ziemi, oraz 7 na Księżycu. Na naszej planecie do przejścia jest aż 135 leveli. Księżycowe zmagania rozciągają się na 105 misji. Łącznie daje to 240 poziomów. Gotowi na precyzyjną robotę?

Do gry przyłączyło się już kilka milionów graczy. Nic dziwnego – jej twórcy dbają o to, aby levele były ciągle aktualizowane. Zależnie od Waszych umiejętności, obędzie się bez mikropłatności, bądź trzeba będzie trochę dołożyć do ,,biznesu”.

Na każdej planszy ustawiona jest konstrukcja. Na Ziemi są to drewniane deski, które z czasem mogą zawierać elementy, których nawet najmocniejszy ładunek nie zniszczy. Jeżeli chodzi o zmagania z Księżycem, możecie się spotkać z przedmiotami, które wyglądają podobnie do bambusa. Tak, czy owak, ciągle macie do wykonania takie samo zadanie: zniszczyć całą budowlę za pomocą ładunków wybuchowych w taki sposób, aby zmieściły się pod niebieską linią.

Może się zdarzyć, ze w dalszych levelach będziecie mieć dodatkowe utrudnienie w postaci pionowej czerwonej krechy, która oznacza niepowodzenie misji, gdy jakikolwiek element jej dotknie.

Za swoją pracę otrzymujecie wynagrodzenie w postaci złotych monet. Możecie za nie kupić ładunki. Ceny zaczynają się od 200, więc będziecie musieli trochę pozbierać. Średnio za jeden level otrzymuje się 7 monet. Zależnie od ilości zużytych detonatorów, premia jest większa bądź mniejsza.

W każdej budowli trzeba znaleźć najsłabsze ogniwo podtrzymujące resztę konstrukcji. Dysponujemy lupą, dzięki której możemy dokładnie przyjrzeć się miejscu, w którym planujemy usytuować urządzenie. Jeżeli będzie gotowe, wystarczy nacisnąć detonator i oglądać efekty swojej pracy. W rogu pokaże się zegar. Jeżeli w ciągu 3 sekund nic się nie wydarzy (żadna deska nie przejdzie na linię), osiągacie sukces i możecie przejść do następnego demolowania.

icon
Demolition Master: Project Implode AllJames GeekGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Grywalność
Możliwości
Wygląd

Fajne!

240 leveli, które zachwycą nawet najbardziej wytrwałych i sprytnych graczy. Sami się przekonajcie, na ile Wasze wyczucie się sprawdzi. Detonatory w dłoń!

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close