Home » Darmowe » Nie daj się zrobić w jajo w Wingy Pop!

Nie daj się zrobić w jajo w Wingy Pop!

Wingy Pop to zręcznościówka, w której wcielamy się w rolę zakręconej ptaszyny. Nasz nowy przyjaciel lata po różnych wysokościach platform i ratuje jajka przed skorupkową katastrofą.

W grze spotkamy się z power-upami, przeszkodami, oraz nieprzyjaciółmi. Przy pomocy pacania w ekran, sterujemy lotem skrzydlatego zwierzęcia. Uciekamy przed bombami, zbieramy bonusy i kolekcjonujemy monety, by móc się systematycznie rozwijać i ulepszać.

Jeżeli znudzi nam się wygląd postaci, możemy dokonać przebieranek (oczywiście nie za darmochę!). Jeśli stwierdzimy, że magnes za krótko przyciąga monety, inwestujemy i po chwili cieszymy się wypasionym boostem.

Jeżeli lubicie gry, które tylko z pozoru wyglądają na proste, pobierajcie i bawcie się dobrze 🙂

 

 

Wingy Pop to zręcznościówka, w której wcielamy się w rolę zakręconej ptaszyny. Nasz nowy przyjaciel lata po różnych wysokościach platform i ratuje jajka przed skorupkową katastrofą. W grze spotkamy się z power-upami, przeszkodami, oraz nieprzyjaciółmi. Przy pomocy pacania w ekran, sterujemy lotem skrzydlatego zwierzęcia. Uciekamy przed bombami, zbieramy bonusy i kolekcjonujemy monety, by móc się …

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Czasoumilacz

Ocena Użytkowników: Oceń jak pierwszy!
96

2 komentarze

  1. Fajna gierka. Jak będę miec chwilkę wolnego to na pewno skuszę się i zagram.

  2. Jako gra zręcznościowa jest bardzo ciekawa, wiele osób poleca ją. Na pewno wielu graczom się spodoba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*