AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOSPłatne

Cut the Rope 2 – druga część popularnej gry logicznej

Wszyscy fani Cut the Rope z pewnością ucieszą się z informacji, że na łamach AppStore, oraz Google Play, pojawiła się druga już część ich ulubionej produkcji. Studio ZeptoLab zadbało o to, aby gracze mieli zajęcie na długie godziny. W grze do przejścia jest ponad 120 nowych leveli, podzielonych według trudności.

Przez pierwszych kilka przebrnęłam z maksymalną ilością gwiazdek. Kolejne natomiast nie są tak łatwe. Zdobycie dwóch błyskotek jest już dość porządnym wyzwaniem, nie mówiąc już o komplecie.

Przede wszystkim muszę powiedzieć, że uśmiałam się po pachy podczas oglądania scenek z gry. Nasz słodki, zielony stworek robi tak fantastyczne miny, że aż ma się ochotę go przytulić. Zamiast się roztkliwiać nad głównym bohaterem, postaram się przybliżyć Wam zasady gry.

Skoro ,,cut”, to musimy coś ciąć! Do cięcia przeznaczone są specjalne linki, przyczepione do lizaka. Lizak jest ulubionym smakołykiem zielonego. Na planszy zostały porozrzucane gwiazdki. Aby się do nich dorwać, należy pomyśleć nad sposobem, w jaki możemy je zgarnąć. Jedyną opcją jest dotknięcie ich lizakiem.

W drugiej części gry spotkacie się z balonami i ruchomymi konstrukcjami. Będziecie musieli decydować o kolejności odcinania sznurków, aby główny bohater nie został zmasakrowany przez spadające deski, nie mówiąc już o tym, że umrze głodny!

Złote monety, które zarabiamy w grze, są bardzo przydatne. Umożliwiają zakupy w sklepie dla gracza. Poza kosmicznymi nakryciami głowy, znajdziecie power-upy, dzięki którym prościej będzie Wam przechodzić przez problematyczne levele. Po pokonaniu każdego epizodu dostajecie prezent. Ja na przykład otrzymałam 3 sztuki niebieskich bomb.

Graficznie oczywiście jest fenomenalnie, jak to zwykle w przypadku gier studia ZeptoLab. Charakterystyczne mlaskania towarzyszą graczowi przez cały czas, dzięki czemu nie zapomina, kto w tym towarzystwie zasłużył na posiłek!

Kup grę w AppStore (banner poniżej), bądź pobierz za darmo w Google Play.

icon
Cut the Rope 2ZeptoLab UK LimitedGames8,99 złDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Możliwości

Polecamy!

Druga część znanej gry wypadła rewelacyjnie. Świetne levele, fantastyczna grafika i masa radości.

Tagi

Podobne

Close