Home » Android » Crime Coast – gangsterskie porachunki między miastami

Crime Coast – gangsterskie porachunki między miastami

Crim Coast to gra gangsterska, w której wcielamy się w rolę przywódcy jednego z gangów. Naszym celem jest zbudowanie jak największej wioski dla mieszkańców gangu i systematycznie ulepszanie swoich ,,żołnierzyków”.

Gra zadebiutowała w AppStore i Google Play dopiero wczoraj, lecz mogę już napisać jakie odniosłam wrażenie po szczegółowych testach. Bądźcie gotowi na prawdziwą jatkę!

Jako właściciele gangsterskiego miasteczka, musimy być w pełni przygotowani na wszystkie możliwe scenariusze. Przede wszystkim skupiamy się na ochronie swojej bazy, a z drugiej strony – na ataku sąsiadów. Z czasem, kiedy nasza ranga się poznosi, zyskujemy wiele dodatkowych możliwości rozwoju.

Początkowo bierzemy udział w tutorialu, z którego dowiadujemy się w jaki sposób wyszkolić swoich podopiecznych, jak budować i ulepszać konstrukcje, co robić, by zdobyć pieniądze, oraz tym podobne ,,bzdety”, bez których ani rusz.

Pieniądze zgarniamy za zaatakowanie rywali i zniszczenie ich bazy, a także za wykonywanie questów. Misje mogą polegać na wybudowaniu np. banku, sklepu, czy domu, ulepszeniu wież obronnych, pokonaniu w jakimś procencie sąsiadów itp. Dość szybko można się wzbogacić, wcale nie interesując się mikropłatnościami.

Złoto to ekskluzywna waluta, którą należy wydawać z głową. Jest bardzo przydatna podczas przyspieszania prac, czy kupowania specjalnych budowli. Sztabki dostajemy na początku jako prezent, a z czasem mamy okazję na zdobycie ich poprzez wykonywanie achievementsów. Nie jest tak ciężko, jak mogłoby się wydawać.

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, to nie mam zastrzeżeń. Plansze są czytelne, mamy możliwość przyglądania się bitwom z bliska, a ścieżka dźwiękowa wyjątkowo pasuje do tematyki. Polecam więc fanom gangsterek 🙂

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Crime CoastPixel Squad LimitedGamesBezpłatneDownload

Crim Coast to gra gangsterska, w której wcielamy się w rolę przywódcy jednego z gangów. Naszym celem jest zbudowanie jak największej wioski dla mieszkańców gangu i systematycznie ulepszanie swoich ,,żołnierzyków”. Gra zadebiutowała w AppStore i Google Play dopiero wczoraj, lecz mogę już napisać jakie odniosłam wrażenie po szczegółowych testach. Bądźcie gotowi na prawdziwą jatkę! Jako …

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Polecamy!

Podsumowanie: Fajna gra gansterska, w której można spędzić naprawdę długie godziny. Nie da się nudzić ;)

Ocena Użytkowników: Oceń jak pierwszy!
93

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*