DarmoweGry na iOSiOS

Crazy John – zabijaj zombie w kwadratowym świecie!

Crazy John to gra, która jest połączeniem strzelanek o zombie i Minecrafta. Zaintrygowani? W takim razie nie pozostaje Wam nic innego, jak zapoznać się z treścią tego wpisu, by dowiedzieć się czegoś więcej o wspomnianej produkcji.

Crazy John wcielamy się w postać tytułowego Johna. Gość, o którym mowa w poprzednim zdaniu – nie wiadomo do końca dlaczego – musi zabić każdego zobmiaka, jaki zamieszkuje naszą planetę. Oczywiście, w zrealizowaniu zadania to właśnie my musimy pomóc głównemu bohaterowi. Sprawa nie jest prosta. Na szczęście z naszymi wrogami nie musimy rozprawiać się za pomocą pięści, a różnego rodzaju broniami.

Każdy poziom w opisywanej produkcji to zbiorowisko umarlaków, które musimy pokonać bez utraty wszystkich punktów życia. Jak to zwykle bywa w tego typu grach, nasze skuteczne operacje pozwalają nam zarabiać wirtualne pieniądze i tym samym ulepszać wyposażenie bohatera. Bonusów dostępnych w grze jest wiele – prawie zawsze jest więc na co „ciułać” drobniaki.

Johnem kierujemy za pomocą wirtualnej gałeczki umieszczonej na ekranie dotykowym. Do naszej dyspozycji oddano – rzecz jasna – też coś do oddawania strzałów. Owym „czymś” również jest taki sam przyrząd, co w przypadku sterowania bohaterem.

Crazy John to gra, która w pewien sposób przypomina Minecrafta. Przeciwnicy, których przychodzi nam pokonywać są kwadratowi, podobnie jak najważniejsza postać w grze. Czy dzięki temu gra wygląda fajnie, musicie ocenić sami. W końcu każdy ma inny gust.

Crazy John do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close