Gry na iOSiOSPłatne

Crazy Hedgy – przygody sympatycznego jeżyka

Jedyny jeż, jaki kojarzy się Wam z grami to popularny Sonic X? Czas to zmienić. Wystarczy wejść do AppStore’a i pobrać za parę złotych kolorową zręcznościówkę o nazwie Crazy Hedgy.

Crazy Hedgy wcielamy się w postać jeża, który postanowił przeżyć przygodę swojego życia w nieznanej nam z nazwy krainie. Sprawa jest w miarę prosta na papierze – kierujemy wspomnianym zwierzaczkiem, staramy się omijać wszystkie czyhające na nas przeszkody, pokonujemy przeciwników i – rzecz jasna – zbieramy porozrzucane po planszy diamenty w różnych kolorach, dzięki którym zwiększamy nasz dorobek punktowy.

Autorzy Crazy Hedgy zapewniają, że stworzona przez nich gra zapewnia nieprzerwaną rozgrywkę przez minimum 10 godzin. Sprawdzić tego, niestety, jeszcze nie sprawdziłem, ale wiem jedno – opisywana produkcja oferuje naprawdę wiele poziomów, tak więc musi to być prawda!

Poza samymi planszami do przejścia, w Crazy Hedgy dostajemy do zrealizowania zadania w achievementsach, a także tablicę wyników, gdzie możemy porównywać osiągane przez siebie rezultaty z punktami zdobywanymi przez innych.

Główny bohater gry z tego wpisu nie chodzi, lecz turla się. Jest to o tyle istotne, że bardzo utrudnia nam odpowiednie poruszanie się po planszy i sprawia, że wykonanie zadania w danym poziomie to nie lada wyczyn.

Audiowizualnie Crazy Hedgy jest świetną produkcją. Wirtualny świat przedstawiony w grze robi dobre wrażenie od samego początku. Dźwięki towarzyszące rozgrywce także są niczego sobie, dzięki czemu większość z Was pewnie zrezygnuje z odtwarzania własnej muzyki podczas zabawy w świecie mobilnego jeża.

Crazy Hedgy do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close