Gry na iOSiOSPłatne

A Cool Top Zombie Girl Jump – skacząca zombiaczka

Tydzień bez zombiaków na portalu appsblog.pl, to tydzień stracony. Aby nie stracić kończącego się tygodnia, postanowiłam uraczyć Was zabawną produkcją o nazwie A Cool Top Zombie Girl Jump. W roli głównej występuje słodka dziewczynka – jej wadą, a jednocześnie zaletą jest to, że jest … martwa. Jako umarlak całkiem nieźle sobie radzi w świecie żywych… Zobaczcie sami jak gra wypadła w recenzji.

Biała Dama skacze sobie po kawałkach trawy, nic sobie z tego nie robiąc. Sterowanie w grze sprowadza się jedynie do poruszania urządzeniem, gdyż główna bohaterka ma w swoim zadku moc, która unosi są do góry. Należy dobrze przyglądać się miejscom, w które posyłamy dziewczynkę. Niektóre z kawałków ziemi są ruchome. Jeżeli nie trafimy na odpowiedni kawałek, nasza podopieczna spadnie, a tym samym będziemy musieli zacząć grę od nowa. Podczas wzbijania się na szczyt skał, Zombie Girl będzie miała szansę na zbieranie różnego rodzaju fantów.

Niektóre przedmioty przyczynią się do zwiększenia naszej premii punktowej, inne natomiast posłużą w grze. Jeżeli trafimy na rakiety, zombiaczka będzie pędzić w górę jak szalona – niestety – tylko przez kilka sekund. Każdy przedmiot znaleziony na dryfujących w powietrzu płaszczyznach może się przydać. Najważniejsze: nie dać się zrzucić. Polecam, aczkolwiek uprzedzam, że nie jest to gra, nad którą można spędzić godziny.

Pobierz A Cool Top Zombie Girl Jump za $2,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 4/10.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close