AndroidDarmoweGry na Androida

Cloud Castle – królestwo w chmurach

Ciężko jest z liczyć wszystkie gry dostępne w Google Play, które pozwalają nam na budowanie królestwa. Większość z tego typu produkcji umożliwia nam jednak tworzenie wirtualnych budynków na powierzchni ziemi. Jeśli chcielibyście spróbować w końcu czegoś nowego Cloud Castle powinno Was zainteresować. Tutaj królestwo buduje się bowiem… w chmurach!

cloud1

Fabuła opisywanej produkcji nie odbiega od innych, z którymi zapewne mieliście już kiedyś do czynienia. Pewnego dnia czarny charakter postanawia zrównać z ziemią najpiękniejsze królestwo świata – podniebne królestwo. Jeden z ocalałych po czystce postanawia odbudować swoją ojczyznę. Jak się domyślacie, to właśnie jego poczynaniami przychodzi nam w grze kierować.

Na samym początku naszej przygody w Cloud Castle nie mamy zbyt wiele dostępnych podniebnych budynków. Przestrzeni do wykorzystania jest natomiast bardzo wiele. Trudno się temu dziwić, w końcu akcja toczy się na niebie, a na nim nie jest tak trudno o metr kwadratowy jak w londyńskim metrze.

cloud2

Naszym celem w opisywanej produkcji jest rozbudowywanie naszych budynków i tworzenie nowych. W każdej z lokacji można umieszczać różne fabryki – broni, toporów, a nawet biżuterii. Z biegiem czasu możliwości powstaje coraz więcej, dlatego warto się starać i sumiennie budować swoje prywatne królestwo.

Ciężko o Cloud Castle napisać coś przez pryzmat oprawy graficznej. A to dlatego, że mnóstwo tego typu gier mamy już dostępnych, a opisywana tutaj niczym szczególnym się nie wyróżnia, jeśli chodzi o jej wygląd. Nie zmienia to jednak faktu, że wygląda dość ładnie.

Cloud Castle do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tagi

Podobne

Close