AndroidGry na AndroidaPłatne

Clash of Puppets – tu zawsze masz ręce pełne roboty

Wiele gier tylko w teorii oferuje wiele godzin dobrej zabawy. Gdy jednak przychodzi czas na praktykę, naprawdę duża część z dobrze zapowiadających się apek bardzo szybko ląduje w wirtualnym koszu. Na szczęście, nie wszystkie – zdarzają się też wyjątki. Jednym z nich jest bez dwóch zdań zręcznościówka o nazwie Clash of Puppets.

W grze Clash of Puppets głównym zadaniem gracza jest kierowanie głównym bohaterem i niszczenie wszystkiego, co się rusza. Wirtualna postać dysponuje bronią różnego typu – zazwyczaj jest to broń palna, pozwalająca na radzenie sobie z przeciwnikami na dystans. Wprawdzie nie mamy w opisywanej produkcji do czynienia z powalającą na kolana fabułą, jednak zabawa jest naprawdę całkiem niezła. Szczególnie zadowoleni powinni być fani hack and slashów.

W trakcie naszej przygody w Clash of Puppets ulepszamy wyposażenie naszej postaci, dzięki czemu możemy w jeszcze efektywniejszy sposób rozprawiać się z rywalami, a także naszymi największymi zmartwieniami – bossami, którzy pojawiają się od czasu do czasu, by napsuć nam krwi i podnieść nieco wyżej poprzeczkę trudności.

Rozgrywka oferowana przez Clash of Puppets przypadła mi do gustu, ale najbardziej i tak najlepsza z tego wszystkiego jest bez dwóch zdań oprawa graficzna. Po pierwsze – ma ona interesujący, komiksowy wydźwięk, a po drugie – widać, że została stworzona bardzo solidnie.

Clash of Puppets do pobrania za 9,27 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close