DarmoweGry na iOSiOS

Chicken Fly! – odjechana platformówka z żartobliwymi wstawkami (PL)

Co powiecie na grę o kurze i starej, grubej babie? Chicken Fly! to opowieść o kurczaku, który za wszelką cenę ma ochotę uciec przed swoją okropną pańcią. Aplikacja studia Baad jest dostępna w języku polskim, więc wszyscy fani naszego języka będą mogli cieszyć się zgrabną i żartobliwą polszczyzną.

Akcja gry toczy się na wsi. Głównym bohaterem jest kurczak posiadający wiele ukrytych umiejętności. Zabawne opisy power-upów i poszczególnych misji sprawiają, że wciągamy się w apkę na dobre. Przede wszystkim zaczynamy od poznania pary postaci i wszelkich możliwych pułapek.

Biegając po wiejskiej drodze, przeskakujemy przez przeróżne obiekty typu: drewniane skrzynie, metalowe pułapki, ogniska, grabie itp. Podczas biegu zbieramy złote monety, które przydają nam się w dalszych częściach zabawy do ulepszania kuraka. Warto wiedzieć o tym, że opierzony ptak potrafi latać – dłuższe przytrzymanie palca na ekranie powoduje uruchomienie skrzydeł i lot na krótką odległość.

W aplikacji dostępnych jest tak wiele misji, że przejście 15 w testach nie wypełniło nawet 1 procenta. Sądzę, że fani platformówek z dawką humoru docenią starania studia Baad i zaprzyjaźnią się z grą na długo. Ja osobiście dawno się tak dobrze nie bawiłam.

Zarówno dźwiękowo, jak i graficznie jest bez zarzutu. Typowo wiejska, skoczna muzyczka zachęca gracza do dalszych starań, a naprawdę śmieszne komentarze wprawiają w fenomenalny humor.

icon
Chicken Fly: Platform JumperBAAD Games Studio Sp. z o.o.GamesBezpłatneDownload

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Polecamy

Kolorowa, żartobliwa i wciągająca platformówka z setkami misji do przejścia i sympatycznymi power-upami.

Tagi

Podobne

1 thought on “Chicken Fly! – odjechana platformówka z żartobliwymi wstawkami (PL)”

  1. Ktoś wie gdzie jest lub o co chodzi z „magicznym przyciskiem”? Wyskakuje jako TIP podczas ładowania gry i nie daje mi to spokoju…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close