Home » Android » Cavefall – niekończąca się jaskinia daje nieźle popalić

Cavefall – niekończąca się jaskinia daje nieźle popalić

Miłośnicy rozgrywek w trybie endless powinni doskonale odnaleźć się w nowej grze Isak’a Person’a. Autor oferuje użytkownikom Cavefall, czyli jaskiniową grę akcji.

Akcja toczy się we wnętrzu jednej z czterech jaskiń, różniących się od siebie przede wszystkim grafiką. Sterowanie ogranicza się do dotykania ekranu w momencie, w którym główny bohater ma przeskoczyć z jednej części ściany na drugą. Przeszkadzajkami są kolce, lodowe połacie, czy wszędobylskie stwory, które atakują z zaskoczenia.

Za zebrane w grze czerwone kryształki, kupujemy power-upy i ulepszenia, by móc osiągać coraz to lepsze wyniki. Codziennie dodawane wyzwania nie pozwalają na zbyt monotonną rozgrywkę.

Ścieżka dźwiękowa jest w mojej opinii męcząca, więc osoby, którym nie podpasuje, swobodnie mogą od razu pogrzebać w ustawieniach 🙂

Miłośnicy rozgrywek w trybie endless powinni doskonale odnaleźć się w nowej grze Isak’a Person’a. Autor oferuje użytkownikom Cavefall, czyli jaskiniową grę akcji. Akcja toczy się we wnętrzu jednej z czterech jaskiń, różniących się od siebie przede wszystkim grafiką. Sterowanie ogranicza się do dotykania ekranu w momencie, w którym główny bohater ma przeskoczyć z jednej części ściany …

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Czasoumilacz

Ocena Użytkowników: Oceń jak pierwszy!
53

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*