DarmoweGry na iOSiOS

Cave Mice – przygody jaskiniowej myszki

Jeżeli jedyną myszką, jaką kojarzycie z gier mobilnych jest disney’owska Myszka Miki – na pewno nie mieliście do czynienia z produkcją o nazwie Cave Mice, której opis znajdziecie w tym wpisie.

W produkcji Cave Mice wcielamy się w postać myszy, która przemierza głęboką jaskinie w poszukiwaniu diamentów i żółtego, dziurkowanego sera. Naszym celem jest kierowanie wspomnianym stworzonkiem w taki sposób, by nie oberwało od żadnej z przygotowanych, wirtualnych przeszkód, a także, by zebrało jak największą ilość cennych kamyczków.

Cave Mice to gra, która nie jest podzielona na plansze. Tutaj zawsze mamy do czynienia z takim samym środowiskiem, a wszystko, co musimy robić, to starać się bić własne rekordy dystansowe. Można więc śmiało powiedzieć, iż opisywana produkcja przede wszystkim przypadnie do gustu miłośnikom niekończących się rozgrywek.

Sterowanie w Cave Mice odbywa się za pomocą akcelerometru. Cieszycie się? No to nie powinniście. Tego typu system kierowania postacią z całą pewnością nie ułatwia wykonania zadania, szczególnie, gdy w wirtualnej jaskini pojawiają się ruchome, bardzo niebezpieczne przeszkody.

Jeśli chodzi o wygląd gry, nie mam do niego jakichkolwiek zastrzeżeń. Zainstalowałem Cave Mice po to, bym miał w co zagrać przez kilkuminutowe momenty nudy. Myślę, że ta apka spełni moje oczekiwania pod każdym względem – również i tym estetycznym.

Cave Mice do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close