AndroidDarmoweGry na Androida

Cartoon Wars – bunt na pokładzie!

Chcecie pomóc jednemu z plemion wyrwać się spod władzy tyranów? Gra mobilna o nazwie Cartoon Wars da Wam taką możliwość. A wszystko to całkowicie za darmo i w dodatku w fajnej, komiksowej atmosferze. To jak – gotowi na pomoc buntownikom?

Tak jak wspomniałem we wstępie, w Cartoon Wars pomagamy biało-czarnym ludkom w wyrwaniu się spod władzy tyranów, którzy traktują ich jak niewolników. Ciężko jest opisywaną produkcję włożyć do worka z apkami konkretnego gatunku. Jest to bowiem swego rodzaju połączenie strategii, gry zręcznościowej i tower defense.

W każdym poziomie walczymy z naszymi wrogami w wybrany przez nas sposób. Do wyboru jest ogromna ilość żołnierzy, wieżyczek i innych elementów służących do walki. To, które wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas. Możliwości jest bardzo wiele – liczy się tylko i wyłącznie wyobraźnia oraz zmysł taktyczny.

Levele w Cartoon Wars generowane są losowo. Oznacza to, że ich ilość jest w zasadzie nieograniczona. Z racji tego, że w grze możemy wygrywać na wiele sposobów – apka nie nudzi się już po kilku minutach zabawy. To obecnie rzadkość, dlatego warto o tym wspomnieć.

Oprawa audiowizualna gry – nie ukrywam – bardzo przypadła mi do gustu. Komiksowe postaci i wirtualny świat wygląda bardzo ciekawie, co można zobaczyć na screenach w tym wpisie.

Cartoon Wars do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close