DarmoweGry na iOSiOS

Candy Mania – czy tego już gdzieś nie było?

Jak mogliście zauważyć w poprzednich moich wpisach, dostaje gorączki na widok perfidnych podróbek. I oto jest – Candy Mania! Twórcy tej oto produkcji stwierdzili najwyraźniej, że nie ma sensu wymyślać nic nowego, skoro można zabierać pomysły. Tak powstała Candy Mania – gra, która jest zerżnięta rodem z Candy Crush Sagi.

W zasadzie moje zadanie mogłoby zakończyć się na wklejeniu tu opisu Candy Crush Sagi, bądź odesłaniu Was do bezpośredniego opisu tej gry, jednak będę na tyle dobra i postaram się być obiektywna, by napisać cokolwiek o tej … o Candy Manii. Zadanie gracza polega na dopasowywaniu minimum trzech identycznych  słodyczy w pionie, bądź poziomie. Oczywiście jeżeli uda nam się zbić więcej, niż wspomnianą trójkę, otrzymujemy bonus w postaci wypasionego cukierka (czy tego nie było w CCS?). Następnie – jeśli uda nam się użyć bonusowego cukierka do połączenia z innymi kolorystycznie pasującymi klockami, uzyskujemy mega premię punktową i ciekawy efekt dźwiękowy (swoją drogą identyczny jak w CCS).

Skoro jesteśmy już przy dźwiękach – cała oprawa dźwiękowa w aplikacji niesamowicie przypomina Candy Crush. Skoro przypomina – jest dobra, ale przecież do diaska nie o to tu chodzi! Szata graficzna, jak zapewne się domyślacie, jest stworzona na wzór CCS. Ale czy to coś dziwnego? W tym przypadku zupełnie nie. Podsumowując: czy pobierzecie Candy Crush Sagę, czy Candy Manię, ciężko będzie Wam się połapać w oryginale a podróbie. Och! Dlaczego!?

Pobierz Candy Manię (albo i nie) za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10 (obiektywnie) 1/10 (subiektywnie).

Tagi

Podobne

Close