iOSPłatne

CalcTape – kalkular na papierze

Niektórym z Was właśnie zaczęły się ferie, inni mają je jeszcze przed sobą. Niewątpliwe jest jedno – czeka Was w szkole jeszcze jeden semestr, w którym matma będzie Was nawiedzać w każdej możliwej sytuacji. Aby dopomóc Wam w tych ciężkich chwilach, postanowiłam przestawić Was CalcTape – inteligentny kalkulator, który swoimi możliwościami przebija zakres materiału szkolnego, a swoim wyglądem dorównuje notatkom w systemie iOS.

Zależnie od tego, czy pobierzemy kalkulator na iPada, czy iPhona, jego wygląd będzie się delikatnie różnił. Tak, czy inaczej, funkcje, jakie posiada to narzędzie są bardzo rozbudowane zarówno w aplikacji na tablety i smartfony.

Co możecie tworzyć w CalcTape? Wszelkie możliwe obliczenia – zarówno te z wielką ilością dziwnych nawiasów, jak i takie, które wymagają wstawienia litery do obliczeń. Inteligentny kalkulator poradzi sobie ze wszystkim. Dużym plusem jest możliwość kasowania przed chwilą wstawionych danych, bądź tych, które wstawiliśmy wcześniej, bez konieczności wykreślania wszystkiego, co do tej pory nabazgraliśmy.

Wygoda i prostota to najważniejsze zalety tej aplikacji – oddzielna klawiatura numeryczna i literowa pozwala na wygodne przeskakiwanie między kolejnymi działaniami. Jeżeli dodamy do tego sytuacje, w których kalkulator sam podkreśla nam niejasne obliczenia, mamy dzieło idealne.

W każdej chwili możecie podzielić się swoimi obliczeniami ze znajomymi za pomocą wiadomości bądź maila. Istnieje również możliwość zapisania działań, jakie wykonywaliście w pamięci aplikacji, aby później móc wrócić do problematycznego tematu.

Must have każdego ucznia i studenta jest dostępny za niecałego dolara w AppStore. Czy warto wydać te kilka złotych? Moim zdaniem tak – choćby ze względu na możliwości urządzenia. Jeżeli znajdziecie coś podobnego za darmo, porównajcie i dokonajcie oceny sami.

Pobierz CalcTape za $0,99 w AppStore.

Review Overview

Jakość
Wygląd
Obsługa

Warto!

Porządne narzędzie, które ułatwi odrabianie zajęć domowych wszystkim uczniom, oraz studentom. Zaawansowane opcje umożliwiają przeprowadzanie nawet najbardziej skomplikowanych obliczeń.

Tagi

Podobne

Close