DarmoweGry na iOSiOS

Burger Bombs – Twoja misja: ratowanie ludzkości

Podłe roboty pozamykały wszystkich ludzi w klatkach. Naszym zadaniem w Burger Bombs będzie znalezienie kluczy do wszystkich zamków, by w każdym poziomie ratować po jednym uwięzionym ludziku.

Produkcja studia Activus jest bardzo podobna do Bubble Witch Saga, z tym jednak wyjątkiem, że zamiast czarownic w grze występują roboty, wyrzutnię kul zastępuje dziwna maszyna, z której wylatują hamburgery, a misją nie jest oczyszczenie całego ekranu, lecz zebranie trzech kluczy.

1

By przejść do kolejnego poziomu, należy odblokować wszystkie klucze uwięzione w burgerowej bańce. By tego dokonać, należy kierować wyrzutnię w odpowiednie miejsce na planszy. Oczywiście najważniejszy jest kolor kanapek. Każdy kolejny obiekt, który będzie wystrzelony, widoczny jest w szybce armaty. Musimy dotykać ekranu w miejscu, w którym ma znaleźć się pocisk.

Jeżeli okaże się, że dookoła nie widać zespołu burgerów w danym kolorze, bądź dostęp do nich nie jest bezpośredni, można użyć ściany, jako trampoliny. Burger po wystrzeleniu odbija się od bocznych ścianek, zmieniając trajektorię lotu.

W produkcji znajdziemy power-upy, dzięki którym osiągnięcie sukcesu będzie prostsze i szybsze. Oczywiście kilka sztuk dostajemy za friko, lecz za następne musimy już zapłacić. Jako że nie jestem fanką dokładania do darmowych gierek, świetnie radzę sobie bez tego rodzaju ulepszeń.

2

Oprawa audiowizualna gry jest bardzo przyjemna. Leveli do pokonania jest aż 100, więc można w produkcji spędzić dobre kilka dni, bądź nawet tygodni. W porównaniu do swoich koleżanek po fachu, Burger Bombs zdecydowanie nie odstaje. Jeżeli szukacie gry, w którą będziecie mogli pykać w autobusie, metrze, czy podczas nudnych wieczorów, zdecydowanie mogę Wam polecić apkę z tego wpisu 🙂

Item not available.

Review Overview

Wygląd
Możliwości
Grywalność

Super!

Jeżeli Bubble Witch Saga jest w Twojej kolekcji, z pewnością powinno do niej dołączyć również Burger Bombs. Fajnie, kolorowo i ... robotowo!

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close