AndroidDarmoweGry na Androida

Brain Doctor – mózg pacjenta potrzebuje Twojej pomocy

Brain Doctor to aplikacja skierowana do dzieci. Jeżeli Wasze pociechy interesują się medycyną, możecie zaserwować im opisywaną aplikację. W grze będą mieć okazję na ulżenie cierpieniom pacjentów, poprzez przeprowadzanie operacji na mózgu. Zadanie do prostych nie należy, gdyż balansujemy na linii życia i śmierci, ale z małą dawką szczęścia, pomożemy wszystkim, którzy do nas przychodzą.

Narzędzia, jakimi dysponujecie podczas operacji są bardzo zaawansowane. Czasem podczas zabiegu będziecie musieli posunąć się do bardzo radykalnych i ekstremalnych sposobów leczenia – co powiecie na elektrowstrząsy?

Niektórzy pacjenci będą bardzo odporni na leczenie i będzie musieli się porządnie nasiłować, by ich stan zdrowia się poprawił. Widzicie te zadowolone robaczki w głowie chłopca na powyższym obrazku? Z takimi przypadkami przyjdzie Wam się zmierzyć podczas kariery doktora ,,od głowy”.

Do dyspozycji graczy oddano wiele przydatnych narzędzi: stetoskop, urządzenie do sprawdzania pulsu, ciśnieniomierz, strumień wody, suszarkę, próżnię, wtrysk, kawałki opatrunków, oraz zakraplacz. Czy będziecie w stanie stwierdzić kiedy użyć danego przedmiotu?

Waszym zadaniem jest przede wszystkim uszczęśliwienie chorego pacjenta. Możecie korzystać ze wszystkich narzędzi, jakie posiadacie, aby chorusek wrócił do domu zdrowy. Nie musicie się obawiać – w grze nie leje się krew. Nawet najbardziej wrażliwe osoby powinny sobie poradzić z operacją na żywym organizmie.

Niektórzy pacjenci przychodzą do Was z dziurami w mózgu. Co w takim przypadku robicie? Oczywiście używacie zakraplacza z klejem, który natychmiastowo usunie wszystkie ubytki. Szkoda, ze nie da się kupić takiego zakraplacza przez egzaminem, bądź klasówką ;)

Pobierz Brain Doctor za darmo w Google Play.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Przystosowanie dla dzieci

Warto!

Większość dzieci marzy o karierze lekarza - sprawcie im radość i zafundujcie aplikację, która umożliwi maluchom operacje na wirtualnych organizmach!

Tagi

Podobne

Back to top button
Close