DarmoweGry na iOSiOS

Boom Beach – plażowa baza wojskowa? Czemu nie…

Jeszcze do niedawna baza wojskowa kojarzyła mi się z tajemniczym, ponurym i ogrodzonym ze wszystkich stron miejscem, gdzie występuje ogromna liczba różnego rodzaju maszyn. Dzięki Boom Beach wiem, że wojskowe miejscówki mogą znajdować się również w mniej konwencjonalnych miejscach, na przykład, na tropikalnych wyspach. Nie wierzycie w to? Proszę bardzo, przekonajcie się sami!

W Boom Beach dostajemy do naszej dyspozycji skrawek ziemi otoczony z każdej strony wodą. Naszym celem jest zbudowanie na wspomnianym miejscu super-nowoczesnej bazy dla naszego wojska. Po pierwsze po to, by móc pochwalić się przed znajomymi. Po drugie – by atakować bazy innych graczy i stać się postrachem na skalę międzynarodową.

Jak to zwykle bywa w grach strategicznych, na samym początku gry nie mamy sporych możliwości rozbudowy naszej lokacji i znajdujących się w niej budynków. Wraz z naszym postępem w apce ulega to, oczywiście, zmianie. Trzeba być jednak cierpliwym i nie dać się ponosić emocjom, gdyż nie są one czymś pożądanym na wojnie.

Mimo że Boom Beach na pierwszy rzut oka nie wydaje się być niczym „świeżym”, przypadło mi do gustu. Po pierwsze dlatego, że pozwala budować bazę wojskową tam, gdzie do tej pory można było jedynie tworzyć wioski rozbitków. A po drugie – ze względu na ciekawy system walki, w którym cały czas mamy kontrolę nad naszym wojskiem i jego działaniami.

Boom Beach do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close