AndroidDarmoweGry na Androida

Boney The Runner – kościotrup ucieka przed psami

Jeżeli wierzyć twórcom gry Boney The Runner, zmarli wstają każdej nocy, by popatrzeć, co zmieniło się od chwili ich śmierci. Niestety, zazwyczaj na drodze umarlaków stają wściekłe psy, które w osobach wstających z grobu widzą… pyszny, chrupiący kąsek.

W Boney The Runner wcielamy się w postać jednego ze wspomnianych szkieletów, który wstał z grobu i został zaatakowany przez trzech czworonogów głodnych od dobrych kilkunastu godzin. Naszym zadaniem jest unikanie zębów zwierzaków tak długo, jak tylko będziemy w stanie. Sprawa prosta nie jest, ponieważ w trakcie ucieczki przyjdzie nam unikać wielu przepaści, a także skakać z platformy na platformę.

Celem głównym w grze jest bicie własnych rekordów. Celem bocznym – zbieranie złotych monet, za które można ulepszać głównego bohatera. Autorzy Boney The Runner przygotowali dodatki w postaci specjalnych butów i ubrań. Oczywiście, w wirtualnym sklepie jest też cała masa power-upów, dzięki którym łatwiej jest przemierzać metry.

Sterowanie ogranicza się do dotykania ekranu w momencie, gdy chcemy skoczyć. Im dłużej przytrzymujemy wyświetlacz, tym wyższy i dłuższy skok oddajemy. Wprawdzie runnery pod względem kontrolowania głównego bohatera nie są najtrudniejszymi grami, lecz w Boney The Runner i tak przygotowano na samym początku specjalny tutorial.

Jeśli chodzi o względy graficzne, uważam, że gra z tego wpisu prezentuje się bardzo dobrze. Przypadł mi do gustu zarówno ogólny charakter produkcji, jak i jej główny bohater. Boney The Runner jest grą darmową, tak więc nic nie stracicie, pobierając go i poświęcając mu kilka minut.

Boney The Runner do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close