DarmoweGry na iOSiOS

Blumpers – powietrzny runner

Kto ma ochotę na powietrznego runnera, niech czyta dokładnie opis Blumpers. Głównym bohaterem opisywanej aplikacji jest zielony stworek, który podróżuje sobie pomiędzy skałami. Po drodze spotyka go wiele niebezpieczeństw. Do przeżycia potrzebne mu są baterie – czy uda Wam się zdobyć ich tyle, aby Wasz podopieczny doleciał do nieba?

Blumpers to zabawna aplikacja, pełna kolorowych efektów. Wcielamy się w postać wspomnianego (a teraz i widocznego) stworka i pędzimy w górę, ile sił w … baterii? Właśnie – baterie są środkiem napędzającym naszego podopiecznego. Mają one pewną wydajność – kończą się po kilku sekundach, dlatego bardzo ważne jest to, aby co chwilę dobierać kolejne ich porcje.

Nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem bateryjek na planszy. Są one dość gęsto porozrzucane po ekranie, dzięki czemu wystarczy Wam sił na dotarcie do celu.

Podczas lotu będziecie mieć okazję na zbieranie złotych monet – są one o tyle ważne, że dają Wam szansę na zakupienie różnych fantów w sklepie dla gracza.

Kiedy będziecie już w powietrzu, może się okazać, że natraficie na niebieskiego ,,cosia”, który wygląda podejrzanie – nie bójcie się go złapać. Spowoduje, że Wasz stworek dostanie turbodoładowania i będzie pędził przez kilka następnych sekund, rozwalając wszystko, co napotka na swojej drodze.

Po pewnym czasie, jaki spędzicie w przestrzeni powietrznej, okaże się, że nie jesteście tam sami… Dookoła Was zaczną się kłębić coraz groźniejsze istoty, które czyhają na Wasze życie. Będziecie musieli sprytnie obracać ekranem, aby Wasz podopieczny nie doświadczył zderzenia z dziwnymi stworami, bądź nie nadział się na kolce.

Pobierz Blumpers za darmo w AppStore.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy!

Fantastyczna aplikacja, która umili każdy pobyt w kibelku, bądź każdą podróż autobusem, czy metrem. Wciel się w postać zielonego stworka i przemierzaj przestrzenie między skałami.

Tagi

Podobne

Close