Home » Darmowe » Blocky Farm – takimi grami chcemy się chwalić za granicą

Blocky Farm – takimi grami chcemy się chwalić za granicą

Blocky Farm to gra strategiczna, która widnieje w AppStore od 3 dni. Autorzy dumnie przyznają, że prace nad produkcją trwały aż 2 lata. Czy faktycznie jest się czym chwalić? Sprawdziłam 🙂

Blocky Farm jest w pełni w języku polskim. Pozwala to odetchnąć tym, którzy z angielskim są na bakier, bądź preferują produkty krajowe 🙂 Strategie umożliwia darmową zabawę, jednak na pewne wypasy musimy sobie zapracować oglądaniem sponsorowanych reklam, bądź skorzystaniem z mikropłatności.

Jakie Blocky Farm jest, każdy widzi. Dopracowane, kolorowe i bardzo na czasie! Zabawa jest przednia a godziny spędzone na opiece nad zwierzętami, sianiu i zbieraniu upływają nieubłaganie.

Z okazji Halloween (jak zapewne w przyszłości również innych sezonowych okazji do świętowania), autorzy zaoferowali swoim graczom serię charakterystycznych dekoracji, co z pewnością wpływa pozytywnie na odbiór aplikacji.

Nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić do pobrania posiadaczy systemu iOS 🙂

Blocky Farm to gra strategiczna, która widnieje w AppStore od 3 dni. Autorzy dumnie przyznają, że prace nad produkcją trwały aż 2 lata. Czy faktycznie jest się czym chwalić? Sprawdziłam 🙂 Blocky Farm jest w pełni w języku polskim. Pozwala to odetchnąć tym, którzy z angielskim są na bakier, bądź preferują produkty krajowe 🙂 Strategie …

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Dobre, bo polskie!

Ocena Użytkowników: 5 ( 2 głosów)
95

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*