AndroidGry na AndroidaPłatne

Block Clans – Pixel World Gun – GTA w świecie Minecrafta?

Miłośnicy Minecrafta i gier gangsterskich w stylu popularnego GTA, jeżeli nie znaleźliście jeszcze dla siebie produkcji idealnej, być może przyjdzie Wam ochota sprawdzić Block Clans – Pixel World Gun. Osobiście Wam to odradzam, a dlaczego dowiecie się z dalszej części tego wpisu.

W grze Block Clans – Pixel World Gun wcielamy się w postać rosyjskiego agenta, który ma na celu zwalczać wszelkiego rodzaju gangi grasujące po całym świecie. Na papierze wszystko wydaje się być niemalże idealne – fabuła w stylu GTA, pikselowa i dobrze wyglądająca oprawa graficzna. Niestety, wcale tak kolorowo nie jest.

Jeśli chodzi o dostępne w grze bronie, misje i wirtualne postaci – ich ilość nie jest zatrważająca, ale narzekać za bardzo nie zamierzam. Uważam jednak, że osoby przyzwyczajone do nieco bardziej skomplikowanych produkcji będą zawiedzeni. Autorzy Block Clans – Pixel World Gun wprawdzie obiecują ogromny świat i wielkie możliwości, lecz osobiście ich nie dostrzegłem.

Drugą wadą Block Clans – Pixel World Gun są aspekty techniczne. Nie wiem, czy zdarzało się to tylko mnie, ale gra bardzo często po prostu się wyłączała. Nikomu chyba nie muszę mówić, jak tego typu rzeczy działają na nerwy.

Jeśli chodzi o grafikę, wiele pisać tutaj nie trzeba. Opisywana produkcja łudząco przypomina Minecrafta. Jeżeli tego typu wygląd Wam odpowiada, pewnie by Wam się spodobało. Osobiście odradzam jednak pobieranie Block Clans – Pixel World Gun. No bo po co denerwować się na płatną grę, prawda? 😉

Block Clans – Pixel World Gun do pobrania za 7,55 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 4/10

Tagi

Podobne

Close