AndroidDarmoweGry na Androida

Blendoku, czyli zabawa odcieniami kolorów

Chcecie przekonać się, czy macie dar do rozróżniania nie tylko najbardziej podstawowych kolorów, lecz także ogromnej ilości ich odcieni? Najlepszym rozwiązaniem będzie pobranie na smartfona z Androidem gry Blendoku, o której jest ten wpis.

Blendoku jest jedną z tych gier, które teoretycznie nie należą do najtrudniejszych, lecz w praktyce potrafią przysporzyć niemałych kłopotów. Naszym zadaniem w opisywanej produkcji jest ułożenie w odpowiedniej kolejności różnych kolorów.

Co kryje się pod słowem „odpowiednia kolejność”? Ano to, że przychodzi nam umieszczać na planszy kolory od najjaśniejszego do najciemniejszego. Z pewnością nie byłoby to zadanie bardzo wymagające, gdyby pojawiał się kolor czarny, biały i szary. Tymczasem już na jednych z pierwszych leveli przychodzi nam uporać się z kilkoma odcieniami czerwonego czy żółtego. A to dopiero zabawa!

Autorzy Blendoku przygotowali dla nas ponad 400 leveli polegających na tworzeniu palet kolorów. Jest naprawdę bardzo pokaźna liczba, biorąc pod uwagę, że wszystkie z nich są całkowicie darmowe.

Z racji tego, że gra z tego wpisu jest produkcją z gatunku łamigłówek, niewiele można napisać o jej oprawie audiowizualnej. Dźwięki nie są najgorsze, ale przez kilka minut potrafią skutecznie umilić czas. Grafika, choć mało oryginalna, ma swój charakter, który może się podobać.

Blendoku za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close