DarmoweGry na iOSiOS

Birddle – ,,dopasuj trzy” w odmiennej wersji

Jeżeli chodzi o aplikacje typu ,,dopasuj trzy”, zawsze jestem pierwsza w pobieraniu i testowaniu. Ta kategoria gier sprawia, że po ciężkim dniu pracy mogę się odstresować. Typowo kibelkowa produkcja z ptakami w rolach głównych. W przypadku Birddle sprawa nie była tak prosta, jak na przykład w Candy Crush Saga z tego względu, że aplikacja z tego wpisu rządzi się trochę innymi zasadami, niż znane nam do tej pory apki.

Co jest nowością? Przede wszystkim sposób zbijania obiektów (w tym przypadku ptaków) – nie dotykamy ekranu w celu zbicia minimum potrójnego zbioru identycznych zwierząt, nie przestawiamy pojedynczych elementów. Zabawa polega na tym, aby przeciągać całe rzędy w taki sposób, aby w centralnym miejscu znalazły się takie same ptaki. Pierwsze etapy wcale nie są proste. Aby je przejść, trzeba się dobrze skupić. Kolejne ulepszone są o zamarznięte elementy, które będziemy mieli szansę odmrozić, za pomocą zbijania sąsiadów. Chwila zastanowienia i level będzie nasz! Grafika w Birddle jest bardzo ładna i klasyczna. Nie ma się do czego przyczepić.

Ja osobiście wolę podstawowe, nieprzekombinowane gry, jak Jawel Mania, czy Candy Crush Saga, ale nie pogardzę również miłą odmianą, jaką jest Birddle. Jestem pewna, że fani aplikacji ,,dopasuj trzy”, będą mięli niezłą frajdę z pokonywania kolejnych etapów w opisywanej grze.

Pobierz Birddle za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

Tagi

Podobne

Close