AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Ben 10 Cavern Run – narysuj drogę do wyjścia

Doktor Ben uciekł z więzienia za pomocą armii mrówek. Twoim zadaniem będzie dorysowanie drogi ucieczki, aby znany naukowiec mógł pokonać w ostatecznym starciu królową matkę. Nie ma czasu do stracenia, gdyż główny bohater chwilę po uruchomieniu gry, zaczyna się poruszać. Jeżeli spadnie, będzie to oznaczało konieczność rozpoczęcia zadania od początku.

Produkcja Cartoon Network w wersji Lite, zawiera tylko pierwszy rozdział. Jeżeli gra spodoba Wam się na tyle, że będziecie chcieli przejść przez kolejne dwa, będziecie musieli wykupić pełną wersję Ben 10 Cavern Run.

Graficznie aplikacja przedstawia się całkiem sympatycznie, lecz nie byłabym sobą, gdym nie powiedziała, że mogłoby być trochę lepiej. Chłopiec ubrany w zielony strój jest głównym bohaterem gry. Podczas swojej ucieczki, będzie miał okazję przeistaczać się w rozmaite stwory, dzięki zbieraniu specjalnych power-upów.

Jak widzicie na obrazku wyżej, dość dużym zmartwieniem są lasery. Jest jednak sposób, aby wejść do windy, bez konieczności nadziania się na nieprzyjemne wiązki. Wystarczy złapać żółto-czarny przedmiot, który przypomina na zdjęciu trochę klepsydrę. Automatycznie nasza postać przemieni się w potwora, który bez problemu przedostanie się przez lasery, kończąc swoją przygodę przy wyjściu.

Podczas gry przyjdzie nam również zbierać złote monety. Oczywiście nie trzeba zebrać wszystkich, lecz przydają się w zdobywaniu lepszych wyników punktowych pod koniec levelu.

Rysowanie linii najlepiej wychodzi za pośrednictwem rysika. Bohater nie przedostanie się na drugą stronę, jeżeli narysowana droga będzie zbyt kanciasta, bądź nierówna. Do wykorzystania mamy określoną ilość ,,farby”, więc musimy rozsądnie z niej korzystać. Czasem lepiej odpuścić sobie monety, niż wylądować na plecach.

Musicie pamiętać o tym, ze w grze liczy się szybkość. Budowanie trasy musicie zacząć już od momentu, w którym pojawicie się w nowym poziomie. Czasem może zdarzyć się tak, że postać utknie w jakimś miejscu – należy wtedy zresetować level i zacząć zabawę od początku.

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Super

Myślicie, że rysowanie bohaterowi drogi należy do prostych zadań? Sprawdźcie swoje umiejętności w opisywanej aplikacji. Zielona farba zamienia się w stal, po której Ben może dotrzeć do królowej mrówek.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close